IMIENINY: Aliny Benona
sobota, 15. 06. 2019
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

TV Orneta - informacje, wydarzenia, imprezy

Salvador Dali Wystawa Galeria Art Nova29 czerwca w Galerii Art-Nova w Ornecie odbył się wernisaż grafik autorstwa Salvadora Dali (1904-1989) - hiszpański malarz i grafik, związany z ruchem surrealistycznym. . Wystawę tworzy 50 litografii wybitnego artysty, które pochodzą ze zbiorów kolekcjonera sztuki - Dariusza Matyjasa z Mazurskiej Fundacji Sztuki Art. Progress. Prezentowane prace powstały w latach 1944-1983 na potrzeby zilustrowania ekskluzywnych wydań wybitnych dzieł światowej literatury. Ukazują fascynacje artysty różnorodnymi kierunkami plastycznymi minionego stulecia.Wystawę będzie można oglądać w Galerii Art - Nova na ul. Rycerskiej w Ornecie do polowy września. Zapraszamy!!!

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Komisja 25 06 2018Dla większej przejrzystości i jawności Naszej władzy lokalnej, rozpoczęliśmy relacjonowanie wspólnych posiedzeń komisji Rady Gminy w Ornecie, które odbywają się dwa dni przed sesją Rady Miejskiej. Z posiedzeń wspólnych komisji dowiecie się Państwo szczegółowo o pracy naszego samorządu np. jakie bieżące tematy są podejmowane, którzy radni i w jakich sprawach zabierają głos, jakie są projekty uchwał,  jak przebiega dyskusja nad projektami uchwał, które następnie są uchwalane na sesji Rady Miejskiej. Dla mieszkańców gminy Orneta, którzy interesują się pracą samorządu lokalnego przez Nas wybieranego, pozyskane informacje z obserwacji pracy wspólnych posiedzeń komisji stałych Rady Miejskiej w Ornecie będą niewątpliwie cenną wskazówką w podejmowaniu właściwych decyzji w nadchodzących wyborach samorządowych.

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Dni Ornety 2018 Parada 001 czerwca Paradą Warmińskich Legend rozpoczęły się Dni Ornety 2018.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Pierwsza Komunia Orneta 201820 maja 2018 r. w Parafii Św. Jana Chrzciciela w Ornecie odbyła się Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej, którą celebrował ks. kan. Krzysztof Józefczyk. Ponad sto dzieci przez kilka miesięcy
 do uroczystości przygotowywał ks. Maciej Burdyński oraz katechetka Janina Krzyżanowska. 24 maja dzieci pierwszokomunijne w ramach podziękowania za dar przystąpienia do I Komunii Św.
odbyły pieszą pielgrzymkę do Sanktuarium NMP w Krośnie k.Ornety.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Przedszkole Dni Rodziny 201829 maja na placu zabaw Przedszkola Nr.1 w Ornecie, dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w festynie zorganizowanym w ramach Dni Rodziny. Podczas imprezy dzieci zaprezentowały rodzicom swoje umiejętności wokalne oraz grę na bębnach.  Rozstrzygnięty został także Przedszkolny Konkurs Fotograficzny- "Ja i Moje Rodzinne Miasto w Obiektywie". Rodzinną atmosferę pikniku przy kiełbasce z grilla wypełniły również wspólne z rodzicami konkursy i zabawy .

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Komisja 28 05 2018.Dla większej przejrzystości i jawności Naszej władzy lokalnej, rozpoczęliśmy relacjonowanie wspólnych posiedzeń komisji Rady Gminy w Ornecie, które odbywają się dwa dni przed sesją Rady Miejskiej. Z posiedzeń wspólnych komisji dowiecie się Państwo szczegółowo o pracy naszego samorządu np. jakie bieżące tematy są podejmowane, którzy radni i w jakich sprawach zabierają głos, jakie są projekty uchwał,  jak przebiega dyskusja nad projektami uchwał, które następnie są uchwalane na sesji Rady Miejskiej. Dla mieszkańców gminy Orneta, którzy interesują się pracą samorządu lokalnego przez Nas wybieranego, pozyskane informacje z obserwacji pracy wspólnych posiedzeń komisji stałych Rady Miejskiej w Ornecie będą niewątpliwie cenną wskazówką w podejmowaniu właściwych decyzji w nadchodzących wyborach samorządowych.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Strona 7 z 104

7

Serwis_ogumienia_nowy

Reklama_Widok2