IMIENINY: Pelagii Piotra
sobota, 19. 10. 2019
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

WYDARZENIA

Wybory 0122 września 2019 r. w okręgu Nr 1 w Ornecie odbyły się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej.

Wynik głosowania mieszkańców przedstawia się następująco:

  • Butkiewicz Dariusz - 42 głosy

  • Taraszkiewicz Stanisław - 40 głosów

  • Zamyślewski Gabriel - 36 głosów

  • Komisja Obwodowa po przeliczeniu i sprawdzeniu kart do głosowania uznała dwa głosy nieważne u Dariusza Butkiewicza. W związku z podjętą decyzją Komisji dwóch kandydatów Dariusz Butkiewicz i Stanisław Taraszkiewicz uzyskało taką samą liczę głosów po 40. Komisja Miejska zgodnie z przepisami wyborczymi zarządziła wybór kandydata na podstawie losowania. O godz. 22.48 Komisja dokonała losowania kopert w urnie z nazwiskami kandydatów. Wylosowana została koperta z nazwiskiem Stanisław Taraszkiewicz. Dariusz Butkiewicz zapowiedział złożenie protestu wyborczego.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

demokracja 01W wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w Ornecie w okręgu Nr.7 na radnego ponownie został wybrany Bogdan Kowieszko. Demokracja w Ornecie zadziałała !!!. Wola mieszkańców okazała się ważniejsza niż nadinterpretacja przepisów przez radnych pozbawiających kolegę mandatu radnego. W niedzielę 22 września odbędą się kolejne wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w okręgu Nr.1 ( Polna, Dąbrowskiego, Mjr. Henryka Sucharskiego, Akacjowa, Gen.Franciszka Barstcha, Jarzębinowa, Jaśminowa, Klonowa, Leśna, Parkowa, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Zarzeczna).

Mamy nadzieję, że i tym razem demokracja w Ornecie zwycięży, mieszkańcy tego okręgu wykażą odpowiedzialność, będą uczestniczyć w wyborach i zagłosują na wolny, nieskrępowany głos radnego niezależnego, który wniesie dla naszej społeczności nowe wartości i oczekiwane zmiany.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Bitwa 018 czerwca w Lidzbarku Warmińskim odbyła się XIII Rekonstrukcja Bitwy pod Heilsbergiem z udziałem piechoty, arterii i kawalerii. Jest to największa  napoleońska rekonstrukcja historyczna w Polsce. W widowisku wzięło udział blisko 300-stu rekonstruktorów z Polski, Rosji, Litwy, Łotwy i Czech.Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z wydarzenia.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Wybory uzupełniające1

W niedzielę 25 sierpnia 2019 r. odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Ornecie w okręgu nr 7.

Kandydatami na radnych są :

1 - Bogdan Kowieszko

2 - Tomasz Włodarczyk

Okręg nr 7 obejmuje ulice: Browarna, Fryzjerska, Kościelna, Ks. Jerzego Popiełuszki, Litewska, Rybna, Sienkiewicza, zaułek Klasztorny, Św. Jerzego. Zamkowa.

Głosowanie odbędzie się w Szkole Podstawowej Nr. 1 w Ornecie.

Liczymy na liczny udział w wyborach mieszkańców okręgu nr 7 w Ornecie oraz na trafny wybór niezależnego kandydata.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Piknik Rodzinny w Przedszkolu Nr1Tradycyjnie w czerwcu na placu zabaw w Przedszkolu Nr.1 w Ornecie, dzieci wraz z rodzicami wspólnie biesiadują i bawią się podczas organizowanego Pikniku Rodzinnego.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Więcej artykułów…

Strona 1 z 104

pierwsza
poprzednia
1

Serwis_ogumienia_nowy

Reklama_Widok2