IMIENINY: Marka Elzbiety
poniedziałek, 18. 06. 2018
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

Parada filmowaMłodzież realizująca projekt „Młodzi – Orneta – Integracja” zorganizowała paradę przebierańców, którego motywem przewodnim były postacie filmowe. W Paradzie Filmowej udział wzięli: Przedszkole nr 1 w Ornecie, Przedszkole nr2 w Ornecie, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Ornecie, Gimnazjum nr 1 w Ornecie oraz Zespół Szkół Zawodowych CKU w Ornecie. Barwny korowód wyruszył spod Ratusza na plac przy Miejskim Domu Kultury gdzie młodzież przygotowała  animacje, gry, zabawy i uczestnicy otrzymali pamiątkowe statuetki i podziękowania.

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Share

Dodaj komentarz

1. Dodając komentarz na TVORNETA.PL akceptujesz poniższy regulamin.
2. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
3. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii osób komentujących.
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach portalu TVORNETA.PL treści o charakterze reklamowym oraz komentarzy, które zawierają linki do prywatnych stron www.
4. Użytkownik ma prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.
5. Użytkownik nie ma natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.
6. Opinie i uwagi do redakcji TVORNETA.PL należy kierować na adres e-mail przez zakładkę kontakt. Uwagi zamieszczane w komentarzach będą usuwane.
7. W przypadku stwierdzenia przez użytkownika portalu TVORNETA.PL treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etyczne oraz propagujących przemoc i łamanie prawa, osoba zainteresowana może zwrócić się do TVORNETA.PL z prośbą o usunięcie w/w treści.
8. Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO - WYDARZENIA

Reklama Krawcowa 01

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

Reklama_Widok2