IMIENINY: Boryslawa Grzegorza
sobota, 25. 05. 2019
Ulti Clocks content

bip11

XLI sesja Rady 201729 listopada w sali Ratuszowej odbyła się XLI (41) sesja Rady Miejskiej w Ornecie.

 

 

 

 

Zachęcamy do komentowania materiałów prezentowanych w TV Orneta. Komentarze są całkowicie anonimowe.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Share

Komentarze  

 
#5 kret 2017-12-29 13:55
Pan,,DAREK MA RACJE POWINO SIE KONKURSY ROBIC NA DYREKTORA MDK A NIE PO ZNAJOMOSCI PRZYJMOWAC,,,TA K JAK PRZYJETA PANI KSIEGOWA Z PIZERRI POSZŁA NA KSIEGOWA DO MDK ,,TEZ BEZ SZKOŁY ,,WSZYSTKO ZNAJOMOSCI Z P.BURMISTRZEM,, ,,BRAK SŁOW ,,ALE DRODZY PANSTWO WYBORY ZA ROK ,,ROZLICZMY ICH ,,BO ONI TYLKO DLA KASY SIEDZA ,,NAWET CI RADNIN NIC WAM NIE POMOGA,,A DLA DARKA SZACUN WIELKI,,TAK TRZYMAJ CHŁOPIE
Cytować
 
 
#4 Szwaczka 2017-12-10 19:34
To prawda, sama byłam na takim zebraniu przyjęcia do pracy zorganizowanym w urzędzie, sama też złożyłam zgłoszenie ,wybierano już ludzi do pracy ,niestety było to tuż przed referendum ,czyli wiadomo w jakim celu zorganizowano to przedstawienie, a później jak kamień w wodę ,kontakt z właścicielem firmy z Morąga to chyba tylko Pan Burmistrz miał :lol:
Cytować
 
 
#3 Oburzona ! 2017-12-08 12:40
Co za człowiek !!! Inwestor dopiero sonduje różne miejsca w regionie lokalizacji firmy. Nie ma żadnych podpisanych umów i żadnej pewności, że zakład powstanie a on publicznie już rozgłasza, że może będą nowe miejsca pracy w Ornecie. Znowu próbuje kupić ludzi przed wyborami tak samo jak przed poprzednimi, gdzie ogłaszał , że powstanie nowy zakład krawiecki w budynkach po byłej jednostce wojskowej. Tylu ludzi się nabrało!!! Pijar, pijar i jeszcze raz pijar. W ostatnich kilku latach miejsc pracy w Ornecie ubyło a nie przybyło. Ludzie dalej wyjeżdżają a Orneta ciągle się stacza. Za nie cały rok wybory i przyjdzie czas na wielkie dobre zmiany!!! Usuniemy PO–owców od władzy w Ornecie, bo dla nich tylko kasa a nie człowiek się liczy .
Cytować
 
 
#2 gdzie tu demokracja? 2017-12-07 20:20
Ale nie w tym mieście, gdzie jeżeli ma się inne zdanie niż władza, to poprzez manipulację nieznaczącym potokiem słów próbują ośmieszyć, przecwaniakować , zakpić z osoby, która zadała niewygodne pytanie.
Cytować
 
 
#1 OBYWATEL 2017-12-03 09:17
Krytyka władzy. Pełnienie funkcji publicznych, musi wiązać się z tolerowaniem sytuacji, w której osoby pełniące tego rodzaju funkcje poddawane są ocenie, w tym krytyce dotyczącej kierunków podejmowanych działań, sposobu realizacji przyjętych założeń, stosowanych w tym zakresie metod, instrumentów oraz podejmowanych działań faktycznych. Osoby wykonujące działania w ramach uprawnień nabytych z bezpośredniego albo pośredniego nadania społecznego muszą się liczyć ze stałą oceną swoich poczynań, w tym z krytyką ze strony oponentów oraz innych osób niezadowolonych . Takie osoby w naturalny sposób są bezpośrednimi adresatami krytycznych ocen ze strony osób negatywnie odbierających efekty ich działań. Są więc omawiane osoby zobowiązane do znoszenia takiej krytyki, gdyż wolność wypowiedzi stanowi podstawową zasadę ustroju społecznego Rzeczypospolite j Polskiej i korzysta z ochrony przewidzianej art. 54 ust. 1 Konstytucji Rzeczypospolite j Polskiej.
Cytować
 

Dodaj komentarz

1. Dodając komentarz na TVORNETA.PL akceptujesz poniższy regulamin.
2. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
3. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii osób komentujących.
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach portalu TVORNETA.PL treści o charakterze reklamowym oraz komentarzy, które zawierają linki do prywatnych stron www.
4. Użytkownik ma prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.
5. Użytkownik nie ma natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.
6. Opinie i uwagi do redakcji TVORNETA.PL należy kierować na adres e-mail przez zakładkę kontakt. Uwagi zamieszczane w komentarzach będą usuwane.
7. W przypadku stwierdzenia przez użytkownika portalu TVORNETA.PL treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etyczne oraz propagujących przemoc i łamanie prawa, osoba zainteresowana może zwrócić się do TVORNETA.PL z prośbą o usunięcie w/w treści.
8. Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO - WYDARZENIA

Reklama Krawcowa 01

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

Reklama_Widok2