IMIENINY: Marka Jaroslawa
czwartek, 25. 04. 2019
Ulti Clocks content

bip11

TV Orneta - Wydarzenia

Przeslanie Wielkanocna 2019 01W Święto Zmartwychwstania Pańskiego Proboszcz Parafii Św.Jana Chrzciciela w Ornecie Ks. Krzysztof Józefczyk złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim mieszkańcom Ornety przebywającym w kraju i za granicą.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Warsztaty Wielkanocne Henrykowo 01W świetlicy wiejskiej Henrykowie odbyły się rodzinne warsztaty pisanek, kraszanek, wycinanek, palm wielkanocnych i ozdób świątecznych prowadzone pod okiem animatorek Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Ornecie.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Misterium Meki Panskej 2019 01Wielki Tydzień – w chrześcijaństwie uroczysty czas upamiętniający ostatnie dni Chrystusa, przygotowujący do największego święta chrześcijan, Zmartwychwstania Pańskiego. Zapraszamy do obejrzenia inscenizacji Misterium Męki Pańskiej przygotowanej przez młodzież ornecką pod opieką ks.Dawida Szczepkowskiego. Organizatorem spektaklu wystawionego w domu kultury była Parafia pw. św. Jana Chrzciciela wraz  z  Zespołem Szkół Ogólnokształcących w Ornecie.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

PLAKAT WARMIA SZKOŁA LIDEROW 02Zgłoś się do Warmińskiej Szkoły Liderów Miast !!!

Ruszyła rekrutacja do czwartej edycji pionierskiego programu Szkoła Liderów Miast, który realizowany będzie w czterech warmińskich miastach (Ornecie, Lidzbarku Warmińskim, Braniewie, Dobrym Mieście). Do programu zakwalifikowanych będzie 30-40 osób, które aktywnie włączają się w życie miast i są przedstawicielami samorządu, organizacji społecznych i biznesu. Rekrutacja potrwa do 23 kwietnia włącznie. 

 

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Więcej artykułów…

Reklama Krawcowa 01

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

Reklama_Widok2