IMIENINY: Marka Cecylii
środa, 22. 11. 2017
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2


Sladami Napoleona2

TV Orneta - informacje, wydarzenia, imprezy

25 Final WOSP 2017Orneta już po raz 25 wzięła udział w zbiórce WOŚP i mimo pojawiających się glosów krytycznych zebrała jeszcze wyższą kwotę niż w poprzednich latach.

 

 

 

 

Share

VIDEO

Swiatelko do nieba WOSP 2017Symbolicznym światełkiem do nieba o godz. 20.00  15 stycznia 2017 r, zakończył się 25 finał WOŚP w Ornecie. Wolontariuszki-księgowe z orneckiego sztabu doliczyły się kwoty 15.166.85 gr. Jest suma większa o kilka tysięcy złotych niż w roku poprzednim. Sie ma !!!

 

 

 

Share

Koncert Charytatywny Oliwier13 stycznia o godz. 17.00 w domu kultury w Ornecie odbył się Koncert Charytatywny, którego dochód przeznaczony został na leczenie 6-letniego Oliwiera Walentynowicza. Podczas koncertu odbyła się licytacja ofiarowanych przedmiotów oraz występ dwóch znanych orneckich wokalistów: Przemysława Zubowicza z zespołem Ryba i chleb oraz Mateusza Grędzińskiego przy akompaniamencie Marcina Polaka.

Share

Szczesliwe Orneckie Morsy 2017Opady śniegu oraz silne mrozy w pierwszych dniach nowego roku stworzyły Orneckim  Morsom wymarzone warunki dla zażywania lodowych kąpieli w skutym lodem orneckim jeziorze. Kąpiele odbywają się w niedziele o godz. 15.00. Orneckie Morsy zapraszają wszystkich chętnych do wspólnego morsowania.

 

 

 

Share

VIDEO

Jaselka Przedszkole Nr1 Orneta 2017W kościele parafialnym p.w. św.Jana Chrzciciela,  podczas  niedzielnej mszy,  dzieci z Przedszkola Nr.1 w Ornecie zaprezentowały widowisko o Bożym Narodzeniu tzw. Jasełka. 

 

 

 

 

 

Share

Orszak Trzech Kroli 2016 00W uroczystość Objawienia Pańskiego po mszy świętej w kościele p.w. św. Jana Chrzciciela w Ornecie, licznie zebrani mieszkańcy wraz z władzami miasta w kilkunastostopniowym mrozie po raz pierwszy uczestniczyli w marszu Orszaku Trzech Króli. Pod Ratuszem Miejskim zaprezentowano przedstawienie jasełkowe , śpiewano kolędy a dzieci zdobywały nagrody w przeprowadzonym konkursie religijnym.

 

 

Share

VIDEO

Strona 10 z 91

10

Reklama Krawcowa 01

Serwis_ogumienia_nowy

Reklama_Widok2