IMIENINY: Rafala Felicji Franciszska
niedziela, 24. 01. 2021
Ulti Clocks content

bip11

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
Slideshow Image 1
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

TV Orneta - informacje, wydarzenia, imprezy

Dachowanie auta Orneta2 stycznia nieuwaga kierowcy była przyczyną drugiego wypadku. Około godz. 18.00 na ul. Przemysłowej w Ornecie na wysokości stadionu miejskiego, kobieta prowadząca samochód Volkswagen Passat zahaczyła
 o prawidłowo zaparkowane auto marki Honda , które zostało  przesunięte uderzając w następne auto. W wyniku zdarzenia samochód sprawczyni wypadku obrócił się a następnie dachował. Kierowca i pasażer nie odnieśli żadnych obrażeń.

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Gololedz przyczyna wypadku2 stycznia około godz. 6.00 na drodze wojewódzkiej nr. 513 kilkaset metrów za Drwęcznem gm.Orneta, doszło do wypadku samochodu osobowego. W wyniku gołoledzi samochód marki Seat Cordoba wpadł w poślizg, dachował i wpadł do rowu przydrożnego. Kierowca auta na szczęście nie doznał większych urazów ale zostal odwieziony na obserwację do szpitala. Policja przypomina kierowcom o konieczności dostosowania prędkości jazdy do panujących warunków pogodowych.

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

XLII sesja 2017 0028 grudnia 2017 r. w Sali Ratuszowej w Ornecie odbyła się XLII (42) sesja Rady Miejskiej w Ornecie.

 

 

 

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Koledy krasnali 01Krasnale z najmłodszej grupy Przedszkola Nr.1 w Ornecie, także śpiewają kolędy ;)

 

 

 

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Zyczenia  Bozonarodzeniowe 2017 06Tradycyjnie z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego, Proboszcz Parafii Św. Jana Chrzciciela w Ornecie Ks. Krzysztof Józefczyk  złożył wszystkim mieszkańcom życzenia.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Wigilia Miejska Orneta 2017 01Stajenka, choinka, kolędy, życzenia oraz smaczne pierogi czyli nastrój świąteczny stworzony pod Ratuszem w Ornecie, podczas Wigilii Miejskiej, przypominający o nadchodzących świętach Bożego Narodzenia.

 

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Serwis_ogumienia_nowy

Reklama_Widok2