IMIENINY: Wandy Zenona
środa, 23. 06. 2021
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

TV Orneta - informacje, wydarzenia, imprezy

M-317 styczeń 2021 r. Nareszcie idealne warunki do morsowania !!!, temperatura powietrza -15 stopni, śnieg, lód i przerębel. Zapraszamy do lodowych kąpieli w każdą niedzielę o godz 15.00, jezioro Mieczowe w Ornecie.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Wielkanoc 2020W tym roku większość z nas spędzi Wielkanoc w kameralnym gronie, najbliższych członków rodziny. Nie będzie wielkich spotkań, zjazdów rodzinnych i wspólnych spacerów. Epidemia koronawirusa sprawiła, że tegoroczne święta spędzimy inaczej niż do tej pory. W takich okolicznościach życzenia wielkanocne stają się szczególnie ważne.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Wybory 15 03-2020W niedzielę 15 marca 2020 r. w Ornecie zgodnie z prawomocnym postanowieniem Sądu Okręgowego w Olsztynie I Wydział Cywilny z dn. 28 października 2019 r. po prawie półrocznej procedurze odbyło się ponowne przeliczenie głosów z wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej w okręgu nr.1 w Ornecie, które odbyły się 22 września 2019 r. Obwodowa Komisja Wyborcza w nowym składzie pomniejszona w ostatniej chwili o jednego członka ze względu na powiązania rodzinne z jednym z kandydatów na radnego dokonała ponownego przeliczenia wszystkich głosów i jednomyślnie ustaliła wynik wyborów. Decyzją nowej Obwodowej Komisji Wyborczej największą liczbę głosów 41 otrzymał kandydat na radnego Dariusz Butkiewicz. Ostatecznym potwierdzeniem wyników wyborów będzie obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Elblągu I.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Zrzut wyboryW niedzielę 15 marca 2020 r. odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Ornecie w okręgu wyborczym Nr. 1 (ul. Polna i okolice) poczynając od czynności ustalenia liczby głosów ważnych i nieważnych oddanych w głosowaniu dn. 22 września 2019 r. Głosy przeliczy powołana w nowym składzie Obwodowa Komisja Wyborcza (bez głosowania mieszkańców).

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Wizjoner 1Mamy wizjonera w Ornecie, który przewidział już cztery ostatnie konkursy na stanowiska pracy w Urzędzie Miejskim w Ornecie. Czy to przypadek ? Zwłaszcza ostatni konkurs ogłoszony 28 stycznia 2020 r. na stanowisko Młodszy Referent d/s windykacji należności podatkowych w Referacie Finansowym budzi największe kontrowersje co uwidaczniają komentarze mieszkańców pod artykułem - „Praca w Urzędzie Miejskim w Ornecie” .

 

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA


Morsy Mielno 2020 109 lutego Orneckie Morsy wspólnie z 6 tys. uczestników, wzięły udział w paradzie i finałowej kąpieli morsów  podczas 17 Międzynarodowego Zlotu Morsów w Mielnie w tym roku odbywającego się pod hasłem Międzygalaktyczny Zlot Morsów. Temperatura wody w czasie niedzielnej wielkiej kąpieli w Bałtyku wynosiła 4 stopnie Celsjusza a powietrza 5 stopni Celsjusza. Najfajniej przebranym klubem w wielkiej paradzie było Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Strona 3 z 112

3

Serwis_ogumienia_nowy

Reklama_Widok2