IMIENINY: Katarzyny Boguslawa
środa, 22. 03. 2023
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

TV Orneta - informacje, wydarzenia, imprezy

Ratusz5W drugiej części materiału filmowego z 2001 r. prezentujemy dzialania projektowe -” Tancerze Wiatru” pod Ratuszem, gdzie utrwalonych zostało wielu mieszkańców Ornety. W wyniku wielodniowych prac ze społecznością miasta powstał wspólny spektakl i cykl działań parateatralnych przeprowadzonych w przestrzeni Ornety i okolicznych wsi przez międzynarodową grupą teatralną „New Winds”. Był to pierwszy projekt realizowany w Ornecie.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

PWIK Orneta zatrudnienieDopiero w następstwie mojego artykułu -”Uwaga poszukujący pracy” w którym przedstawiłem informację o braku umieszczenia ogłoszenia oferty pracy w Spółce PWIK Orneta - w miejscu dostępnym dla każdego potencjalnego poszukującego pracy (ogłoszono na prywatnym koncie Facebook pracownika spółki!).już następnego dnia w poniedziałek 19 kwietnia w Centralnej Bazie Ofert Pracy ukazała się informacja o naborze na te stanowisko: monter sieci wodnych i kanalizacyjnych w PWiK Orneta.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

PWIK 05Już nie wystarczy szukać pracy na stronach internetowych prezentujących oferty pracy ale trzeba także uważnie przeglądać facebook. Ostatnio właśnie tylko w tym miejscu na prywatnej stronie ukazała się informacja o wolnym stanowisku pracy w spółce PWiK Orneta gdzie 100% udziału posiada Gmina Orneta. No cóż, wiadomo, że w Ornecie praca to towar deficytowy.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Maseczki 02Mieszkańcy gminy Orneta otrzymują w kopertach z pieczątką Urzędu Miejskiego w Ornecie maseczki jednorazowego użytku typ. R-24.Maseczki w ilości 48 tys. sztuk zostały przekazane bezpłatnie dla gminy Orneta przez Wojewodę Warmińsko-Mazurskiego a pochodzą Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych. Rok temu podczas pierwszej fali pandemii mieszkańcy gminy Orneta otrzymali w kopertach opatrzonych pieczęcią burmistrza Ornety maseczki bawełniane, które zostały zakupione ze środków publicznych - budżetu gminy Orneta.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Pozar Zamkowa 20218 marca około godz.11.30 w Ornecie wybuchł pożar na poddaszu budynku nr.24 przy ulicy Zamkowej.
W gaszeniu pożaru uczestniczyło kilka jednostek straży pożarnej z gminy Orneta, Lubomina i Lidzbarka Warmińskiego.
Obecnie trwa akcja dogaszania pożaru.Osoby pragnące pomóc poszkodowanym w pożarze prosimy o kontakt z TBS - Administrator
Tel. 55 24-21-132.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Orneta Tancerze Wiatru 01W materiale filmowym z 2001 r. można zobaczyć mieszkańców gminy Orneta na targowisku miejskim, uchwyconych w trakcie dokumentacji filmowej programu Tancerze Wiatru.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Strona 3 z 114

3

Serwis_ogumienia_nowy