IMIENINY: Wandy Zenona
środa, 23. 06. 2021
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

TV Orneta - informacje, wydarzenia, imprezy

demokracja 01W wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w Ornecie w okręgu Nr.7 na radnego ponownie został wybrany Bogdan Kowieszko. Demokracja w Ornecie zadziałała !!!. Wola mieszkańców okazała się ważniejsza niż nadinterpretacja przepisów przez radnych pozbawiających kolegę mandatu radnego. W niedzielę 22 września odbędą się kolejne wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w okręgu Nr.1 ( Polna, Dąbrowskiego, Mjr. Henryka Sucharskiego, Akacjowa, Gen.Franciszka Barstcha, Jarzębinowa, Jaśminowa, Klonowa, Leśna, Parkowa, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Zarzeczna).

Mamy nadzieję, że i tym razem demokracja w Ornecie zwycięży, mieszkańcy tego okręgu wykażą odpowiedzialność, będą uczestniczyć w wyborach i zagłosują na wolny, nieskrępowany głos radnego niezależnego, który wniesie dla naszej społeczności nowe wartości i oczekiwane zmiany.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Wybory uzupełniające1

W niedzielę 25 sierpnia 2019 r. odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Ornecie w okręgu nr 7.

Kandydatami na radnych są :

1 - Bogdan Kowieszko

2 - Tomasz Włodarczyk

Okręg nr 7 obejmuje ulice: Browarna, Fryzjerska, Kościelna, Ks. Jerzego Popiełuszki, Litewska, Rybna, Sienkiewicza, zaułek Klasztorny, Św. Jerzego. Zamkowa.

Głosowanie odbędzie się w Szkole Podstawowej Nr. 1 w Ornecie.

Liczymy na liczny udział w wyborach mieszkańców okręgu nr 7 w Ornecie oraz na trafny wybór niezależnego kandydata.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Bitwa 018 czerwca w Lidzbarku Warmińskim odbyła się XIII Rekonstrukcja Bitwy pod Heilsbergiem z udziałem piechoty, arterii i kawalerii. Jest to największa  napoleońska rekonstrukcja historyczna w Polsce. W widowisku wzięło udział blisko 300-stu rekonstruktorów z Polski, Rosji, Litwy, Łotwy i Czech.Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z wydarzenia.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Piknik Rodzinny w Przedszkolu Nr1Tradycyjnie w czerwcu na placu zabaw w Przedszkolu Nr.1 w Ornecie, dzieci wraz z rodzicami wspólnie biesiadują i bawią się podczas organizowanego Pikniku Rodzinnego.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Komunia 2019

Maj to miesiąc matur i Pierwszych Komunii Świętych. W tym roku w Ornecie do przyjęcia Pierszej Komunii Świętej przystąpiło wyjątkowo mało 28 dzieci, ze względu na niż demograficzny. Dzieci do uroczystej chwili przygotowali ks. Maciej Burdyński i katechetka Janina Krzyżanowska. Uroczystą mszę świętą przyjęcia przez dzieci Pierwszej Komunii Świętej w 19 maja w Parafii Św.Jana Chrzciciela w Ornecie celebrował proboszcz ks. Krzysztof Józefczyk. Dwa dni później 21 maja w tej samej parafii do Bierzmowania przystąpiło 136-ciu ośmioklasistów i gimnazjalistów.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Wypadek Henrykowo 18 05 201918 maja w Henrykowie około południa na drodze wojewódzkiej nr. 507, przy wjeździe od strony Pieniężna samochód osobowy Renault Clio z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze drogi i uderzył w drzewo. Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone przez Policję, jednostkę OSP Henrykowo oraz dwie jednostki OSP z Ornety.  Poszkodowane w wypadku dwie kobiety zostały odwiezione na obserwację do szpitala.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Strona 8 z 112

8

Serwis_ogumienia_nowy

Reklama_Widok2