IMIENINY: Janusza Konrada
czwartek, 21. 11. 2019
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

TV Orneta - informacje, wydarzenia, imprezy

Kukiz 01Ruch  Kukiz 15 zaprasza do projektu - „SAMORZĄDY Z KUKIZEM”
Projekt jest otwarciem na każdego uczciwego, niezależnego człowieka i zaproszeniem go do współpracy w wyborach samorządowych w 2018 r. Projekt daje możliwość zgłoszenia się i kandydowania na listach ruchu Kukiz’15 w lokalnych komitetach. Każdy będzie mógł zgłosić się do kandydowania  w najbliższych wyborach samorządowych.   W ten sposób KUKIZ 15,  który nie jest partią otwiera samorząd dla obywateli, a nie tylko członków partyjnych klanów i lokalnych układów. Zapraszamy wszystkich, którzy zależy dobro Ornety i chcą działać do kandydowania w wyborach samorządowych. Spotkanie z Posłem na Sejm RP Andrzejem Kobylarzem z Ruchu KUKIZ 15 w środę 5 września 2018 r. o godz.17.00 w sali sesyjnej Ratusza Miejskiego w Ornecie.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Komisja 27 08 201827 sierpnia 2018 r odbyło się przedostatnie w obecnej kadencji Rady wspólne posiedzenie komisji Rady Miejskiej w Ornecie. TV Orneta z własnej inicjatywy i całkowicie społecznie pomimo widocznego niezadowolenia obecnej orneckiej władzy, relacjonowała od początku bieżącego roku wspólne posiedzenia komisji Rady Miejskiej, aby mieszkańcy gminy Orneta bliżej poznali pracę radnych i naszego samorządu lokalnego. Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa nie pójdzie na marne i pomoże mieszkańcom gminy Orneta wyciągnąć wnioski, które pomogą w podjęciu właściwych decyzji w zbliżających się wyborach samorządowych 21 października 2018 r.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Salvador Dali Wystawa Galeria Art Nova29 czerwca w Galerii Art-Nova w Ornecie odbył się wernisaż grafik autorstwa Salvadora Dali (1904-1989) - hiszpański malarz i grafik, związany z ruchem surrealistycznym. . Wystawę tworzy 50 litografii wybitnego artysty, które pochodzą ze zbiorów kolekcjonera sztuki - Dariusza Matyjasa z Mazurskiej Fundacji Sztuki Art. Progress. Prezentowane prace powstały w latach 1944-1983 na potrzeby zilustrowania ekskluzywnych wydań wybitnych dzieł światowej literatury. Ukazują fascynacje artysty różnorodnymi kierunkami plastycznymi minionego stulecia.Wystawę będzie można oglądać w Galerii Art - Nova na ul. Rycerskiej w Ornecie do polowy września. Zapraszamy!!!

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Komisja 25 06 2018Dla większej przejrzystości i jawności Naszej władzy lokalnej, rozpoczęliśmy relacjonowanie wspólnych posiedzeń komisji Rady Gminy w Ornecie, które odbywają się dwa dni przed sesją Rady Miejskiej. Z posiedzeń wspólnych komisji dowiecie się Państwo szczegółowo o pracy naszego samorządu np. jakie bieżące tematy są podejmowane, którzy radni i w jakich sprawach zabierają głos, jakie są projekty uchwał,  jak przebiega dyskusja nad projektami uchwał, które następnie są uchwalane na sesji Rady Miejskiej. Dla mieszkańców gminy Orneta, którzy interesują się pracą samorządu lokalnego przez Nas wybieranego, pozyskane informacje z obserwacji pracy wspólnych posiedzeń komisji stałych Rady Miejskiej w Ornecie będą niewątpliwie cenną wskazówką w podejmowaniu właściwych decyzji w nadchodzących wyborach samorządowych.

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Dni Ornety 2018 Parada 001 czerwca Paradą Warmińskich Legend rozpoczęły się Dni Ornety 2018.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Pierwsza Komunia Orneta 201820 maja 2018 r. w Parafii Św. Jana Chrzciciela w Ornecie odbyła się Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej, którą celebrował ks. kan. Krzysztof Józefczyk. Ponad sto dzieci przez kilka miesięcy
 do uroczystości przygotowywał ks. Maciej Burdyński oraz katechetka Janina Krzyżanowska. 24 maja dzieci pierwszokomunijne w ramach podziękowania za dar przystąpienia do I Komunii Św.
odbyły pieszą pielgrzymkę do Sanktuarium NMP w Krośnie k.Ornety.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Strona 9 z 107

9

Serwis_ogumienia_nowy

Reklama_Widok2