IMIENINY: Janusza Konrada
czwartek, 21. 11. 2019
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

TV Orneta - informacje, wydarzenia, imprezy

Przedszkole Dni Rodziny 201829 maja na placu zabaw Przedszkola Nr.1 w Ornecie, dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w festynie zorganizowanym w ramach Dni Rodziny. Podczas imprezy dzieci zaprezentowały rodzicom swoje umiejętności wokalne oraz grę na bębnach.  Rozstrzygnięty został także Przedszkolny Konkurs Fotograficzny- "Ja i Moje Rodzinne Miasto w Obiektywie". Rodzinną atmosferę pikniku przy kiełbasce z grilla wypełniły również wspólne z rodzicami konkursy i zabawy .

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Komisja 28 05 2018.Dla większej przejrzystości i jawności Naszej władzy lokalnej, rozpoczęliśmy relacjonowanie wspólnych posiedzeń komisji Rady Gminy w Ornecie, które odbywają się dwa dni przed sesją Rady Miejskiej. Z posiedzeń wspólnych komisji dowiecie się Państwo szczegółowo o pracy naszego samorządu np. jakie bieżące tematy są podejmowane, którzy radni i w jakich sprawach zabierają głos, jakie są projekty uchwał,  jak przebiega dyskusja nad projektami uchwał, które następnie są uchwalane na sesji Rady Miejskiej. Dla mieszkańców gminy Orneta, którzy interesują się pracą samorządu lokalnego przez Nas wybieranego, pozyskane informacje z obserwacji pracy wspólnych posiedzeń komisji stałych Rady Miejskiej w Ornecie będą niewątpliwie cenną wskazówką w podejmowaniu właściwych decyzji w nadchodzących wyborach samorządowych.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Pozar Orneta 19 05 201819 maja około godziny drugiej w nocy na ul.Żelaznej w Ornecie, wybuchł pożar w wolnostojącym budynku mieszkalnym przy przystanku PKS w centrum miasta. Pożar był niezwykle groźny, gdyż zagrażał objęciem płomieniami zwartej zabudowy kamieniczek starego miasta znajdujących się w bliskim sąsiedztwie  . Na miejsce zdarzenia przybyło dziewięć wozów strażackich.Na szczęście strażakom udało się szybko opanować niebezpieczną sytuację.Trwa ustalanie przyczyn pożaru.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Motmajowka 201813 maja 2018 r. przy Sanktuarium Maryjnym w Krośnie k. Ornety odbyła się X Warmińska Motomajówka. Na jubileuszowy zlot przybyło kilkuset motocyklistów głównie z Warmii, Mazur i Powiśla. Można było także zauważyć wspaniałe motory z innych regionów Polski. Msza Święta w intencji motocyklistów oraz poświęcenie jednośladów jest dla moto-fanów symbolicznym rozpoczęciem nowego sezonu motorowego. Organizatorem X Warmińskiej Motomajówki był Klub Motocyklowy "DRAGER" z Ornety.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Pozar Orneta Piaskowa 0115 maja około godz. 13.00 straż pożarna otrzymała zawiadomienie o pożarze domku jednorodzinego na ul. Piaskowej 39 w Ornecie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia, strażacy zastali potężny słup ognia na dachu budynku. Natychmiast przystąpili do gaszenia pożaru, który zagrażał także sąsiednim zabudowaniom. Na miejsce pożaru przybyło pięć wozów strażackich. Trwa ustalanie przyczyny pożaru.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Przedszkole Nr1 ProgramW Przedszkolu Nr.1 w Ornecie z okazji różnych dni, rocznic,programów związanych z podstawą programową, kadra Przedszkola we współpracy z rodzicami
organizuje różne imprezy okolicznościowe wzbogacające wiedzę maluszków spragnionych poznawania świata. A co słychać w Przedszkolu Nr.2 . Chętnie bezinteresownie
zawitamy z kamerą. Czekamy na zaproszenie.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Strona 10 z 107

10

Serwis_ogumienia_nowy

Reklama_Widok2