IMIENINY: Rafala Felicji Franciszska
niedziela, 24. 01. 2021
Ulti Clocks content

bip11

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
Slideshow Image 1
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

TV Orneta - informacje, wydarzenia, imprezy


Morsy Mielno 2020 109 lutego Orneckie Morsy wspólnie z 6 tys. uczestników, wzięły udział w paradzie i finałowej kąpieli morsów  podczas 17 Międzynarodowego Zlotu Morsów w Mielnie w tym roku odbywającego się pod hasłem Międzygalaktyczny Zlot Morsów. Temperatura wody w czasie niedzielnej wielkiej kąpieli w Bałtyku wynosiła 4 stopnie Celsjusza a powietrza 5 stopni Celsjusza. Najfajniej przebranym klubem w wielkiej paradzie było Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Plakat pracaUrząd Miejski w Ornecie - największy pracodawca w naszym biednym miasteczku ogłasza nabór na stanowisko pracy w Urzędzie Miejskim  na stanowisko Młodszy Referent d/s windykacji należności podatkowych w Referacie Finansowym. Aplikacje można skladać do godz.12.00 dn. 07.02.2020r.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Sad Apelacyjny8 stycznia 2020 r. Sąd Apelacyjny w Białymstoku odrzucił złożone zażalenie od postanowienia Sądu Okręgowego w Olsztynie I Wydział Cywilny z dn. 28.10 2019 r. w sprawie protestu wyborczego Dariusza Butkiewicza przeciwko ważności wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej w Ornecie ( w okręgu nr 1) przeprowadzonych w dniu 22 września 2019 r. wniesione przez Przewodniczącą Miejskiej Komisji Wyborczej Honoratę Wójcik reprezentowaną przez adwokata z gdańskiej Kancelarii Adwokackiej obsługującej Urząd Miejski w Ornecie. Postanowienie Sądu Okręgowego w Olsztynie uprawomocniło się i dalsze czynności zgodne z decyzją sądu należą do Komisarza Wyborczego w Elblągu.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Wisniewski wystawa 2020 01W Galerii Art-Nova w Ornecie można obejrzeć wystawę prac ornecianina Michała Wiśniewskiego przedstawiającą sylwetki autentycznych postaci, ukazując zmienne nastroje, ulotne emocje, różnorodne charaktery i zachowania. Galeria Art-Nova przy ul. Rycerskiej czynna jest w środy w godzinach 12.30 – 16.30 oraz we czwartki w godzinach 11.30 – 15.30. Zapraszamy.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Orneckie Morsy Dobre Miasto 202018 stycznia na jeziorze Limajno, Orneckie Morsy uczestniczyły w V Ogólnopolskiej Karnawałowej Nocy Morsów organizowanej przez  Klub Morsa - "Pozytywni Dobre Miasto". W nocnej kąpieli wzięło udział kilkuset morsów z kilkunastu Klubów Morsa północno - wschodniej Polski a nawet Morsy z Kaliningradu. Zabawa była przednia, jedzenie pyszne a kąpiel wyśmienita w fantastycznej karnawałowej atmosferze mówią Orneckie Morsy, które jako ostatnie wyszły z wody.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

WOSP 2020Podczas 28 Finału WOŚP w Ornecie w godzinach przedpołudniowych można było uczestniczyć w Towarzyskich Zawodach Strzeleckich z pistoletu lub karabinku pneumatycznego zorganizowanego przez KS "Orneckie Smoki" LOK Orneta,Turnieju Tenisa Stołowego w Hali OSiR Orneta, obejrzeć orkiestrową kąpiel Orneckich Morsów a od godziny 15.00 występy artystyczne i licytacje w MDK Orneta.W tym roku podczas 28 Finału zebrano kwotę 22 034,19 zł. czyli wyższą niż w poprzednim roku.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Strona 2 z 110

2

Serwis_ogumienia_nowy

Reklama_Widok2