IMIENINY: Rafala Felicji Franciszska
niedziela, 24. 01. 2021
Ulti Clocks content

bip11

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
Slideshow Image 1
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

TV Orneta - informacje, wydarzenia, imprezy

KWW 5 Gmin

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Wypadek 09 10 20189 października w Ornecie po godzinie 19.00 na skrzyżowaniu ulic Plac Wolności i Mostowa w centrum miasta doszło do wypadku. Kierujący skuterem mężczyzna nie zatrzymał się przed znakiem stop i wjechał prosto pod koła nadjeżdżającego samochodu Hyundai Tucson. Poszkodowanego w wypadku kierowcę skutera odwieziono do szpitala.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

X Nikiforiada Orneta 2018 Spot 0118 października o godz 10.00 w MDK Orneta, odbędzie się Jubileuszowa X Nikiforiada - Przegląd Twórczości Własnej Osób Niepełnosprawnych Środowiskowych Domów Samopomocy Województwa Warmińsko - Mazurskiego. Do udziału w imprezie zaprasza organizator Środowiskowy Dom Samopomocy „Sielanka” w Henrykowie przy Caritas Archidiecezji Przemysko – Warszawskiej. Wstęp jest bezpłatny.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Kukiz 01Ruch  Kukiz 15 zaprasza do projektu - „SAMORZĄDY Z KUKIZEM”
Projekt jest otwarciem na każdego uczciwego, niezależnego człowieka i zaproszeniem go do współpracy w wyborach samorządowych w 2018 r. Projekt daje możliwość zgłoszenia się i kandydowania na listach ruchu Kukiz’15 w lokalnych komitetach. Każdy będzie mógł zgłosić się do kandydowania  w najbliższych wyborach samorządowych.   W ten sposób KUKIZ 15,  który nie jest partią otwiera samorząd dla obywateli, a nie tylko członków partyjnych klanów i lokalnych układów. Zapraszamy wszystkich, którzy zależy dobro Ornety i chcą działać do kandydowania w wyborach samorządowych. Spotkanie z Posłem na Sejm RP Andrzejem Kobylarzem z Ruchu KUKIZ 15 w środę 5 września 2018 r. o godz.17.00 w sali sesyjnej Ratusza Miejskiego w Ornecie.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Komisja 27 08 201827 sierpnia 2018 r odbyło się przedostatnie w obecnej kadencji Rady wspólne posiedzenie komisji Rady Miejskiej w Ornecie. TV Orneta z własnej inicjatywy i całkowicie społecznie pomimo widocznego niezadowolenia obecnej orneckiej władzy, relacjonowała od początku bieżącego roku wspólne posiedzenia komisji Rady Miejskiej, aby mieszkańcy gminy Orneta bliżej poznali pracę radnych i naszego samorządu lokalnego. Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa nie pójdzie na marne i pomoże mieszkańcom gminy Orneta wyciągnąć wnioski, które pomogą w podjęciu właściwych decyzji w zbliżających się wyborach samorządowych 21 października 2018 r.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Salvador Dali Wystawa Galeria Art Nova29 czerwca w Galerii Art-Nova w Ornecie odbył się wernisaż grafik autorstwa Salvadora Dali (1904-1989) - hiszpański malarz i grafik, związany z ruchem surrealistycznym. . Wystawę tworzy 50 litografii wybitnego artysty, które pochodzą ze zbiorów kolekcjonera sztuki - Dariusza Matyjasa z Mazurskiej Fundacji Sztuki Art. Progress. Prezentowane prace powstały w latach 1944-1983 na potrzeby zilustrowania ekskluzywnych wydań wybitnych dzieł światowej literatury. Ukazują fascynacje artysty różnorodnymi kierunkami plastycznymi minionego stulecia.Wystawę będzie można oglądać w Galerii Art - Nova na ul. Rycerskiej w Ornecie do polowy września. Zapraszamy!!!

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Serwis_ogumienia_nowy

Reklama_Widok2