IMIENINY: Rafala Felicji Franciszska
niedziela, 24. 01. 2021
Ulti Clocks content

bip11

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
Slideshow Image 1
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

TV Orneta - informacje, wydarzenia, imprezy

Motmajowka 201813 maja 2018 r. przy Sanktuarium Maryjnym w Krośnie k. Ornety odbyła się X Warmińska Motomajówka. Na jubileuszowy zlot przybyło kilkuset motocyklistów głównie z Warmii, Mazur i Powiśla. Można było także zauważyć wspaniałe motory z innych regionów Polski. Msza Święta w intencji motocyklistów oraz poświęcenie jednośladów jest dla moto-fanów symbolicznym rozpoczęciem nowego sezonu motorowego. Organizatorem X Warmińskiej Motomajówki był Klub Motocyklowy "DRAGER" z Ornety.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Pozar Orneta Piaskowa 0115 maja około godz. 13.00 straż pożarna otrzymała zawiadomienie o pożarze domku jednorodzinego na ul. Piaskowej 39 w Ornecie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia, strażacy zastali potężny słup ognia na dachu budynku. Natychmiast przystąpili do gaszenia pożaru, który zagrażał także sąsiednim zabudowaniom. Na miejsce pożaru przybyło pięć wozów strażackich. Trwa ustalanie przyczyny pożaru.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Przedszkole Nr1 ProgramW Przedszkolu Nr.1 w Ornecie z okazji różnych dni, rocznic,programów związanych z podstawą programową, kadra Przedszkola we współpracy z rodzicami
organizuje różne imprezy okolicznościowe wzbogacające wiedzę maluszków spragnionych poznawania świata. A co słychać w Przedszkolu Nr.2 . Chętnie bezinteresownie
zawitamy z kamerą. Czekamy na zaproszenie.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Komisja 23 04 2018Na sesjach Rady Miejskiej podejmowane przez radnych uchwały dla zwykłych obywateli są często anonimowe. Dlatego dla większej przejrzystości i jawności władzy lokalnej rozpoczęliśmy relacjonowanie wspólnych posiedzeń komisji Rady Gminy w Ornecie, które odbywają się dwa dni przed sesją Rady Miejskiej. Z posiedzeń wspólnych komisji dowiecie się Państwo szczegółowo o pracy naszego samorządu np. jakie bieżące tematy są podejmowane, którzy radni i w jakich sprawach zabierają głos, jakie są projekty uchwał,  jak przebiega dyskusja nad projektami uchwał, które następnie są uchwalane na sesji Rady Miejskiej. Dla mieszkańców gminy Orneta, którzy interesują się pracą samorządu lokalnego przez Nas wybieranego, pozyskane informacje z obserwacji pracy wspólnych posiedzeń komisji stałych Rady Miejskiej w Ornecie będą niewątpliwie cenną wskazówką w podejmowaniu właściwych decyzji w nadchodzących wyborach samorządowych.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Przedszkole Nr1 Dzien AutyzmuPrzedszkolaki z ulicy Kopernika w Ornecie z chorągiewkami i balonikami w kolorze niebieskim, uczciły Światowy Dzień Świadomości Autyzmu spotkaniem integracyjnym z Uczestnikami Terapii Zajęciowej. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się co to jest autyzm oraz wspólnie z zaproszonymi gośćmi uczestniczyły w konkursach i zabawach. Światowy Dzień Autyzmu został ustanowiony przez ONZ i przypada na 2 kwietnia. Jego celem jest podnoszenie świadomości ludzi na temat zaburzeń związanych ze spektrum Autyzmu.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Wielkanoc 2018W Święto Zmartwychwstania Pańskiego, Proboszcz Parafii Św. Jana Chrzciciela w Ornecie Ks.Krzysztof Józefczyk w imieniu własnym i współpracowników złożył parafianom  najserdeczniejsze życzenia.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Serwis_ogumienia_nowy

Reklama_Widok2