IMIENINY: Filipa Korduli
piątek, 22. 10. 2021
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

Edukacja_Przedszkolaka

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Share

Komentarze  

 
#5 Piotr 2011-12-14 10:13
Cytuję Marek:
Za doprowadzenie do takiego stanu finansów naszej gminy odpowiedzialni są poprzednicy ,którzy
z różnych powodów podejmowali złe lub nie podejmowali wcale "trudnych "decyzji ekonomicznych mających wpływ na kondycję finansową naszej gminy.
.

Zgadzam sie w 100% obecny Burmistrz wpisuje sie w te stwierdzenie idealnie - POPRZEDNICY =, czyli takż eobecny Burmistrz
Cytować
 
 
#4 Marek 2011-10-24 23:58
Głosowałem na Burmistrza jak zdecydowana większośc mieszkańców i nie jestem zawiedziony.Syt uację finansową jaką zastał Burmistrz
po objęciu stanowiska okazała się tragiczna Jesteśmy jedną z najbardziej zadłużoną gmin w Polsce.Za doprowadzenie do takiego stanu finansów naszej gminy odpowiedzialni są poprzednicy ,którzy
z różnych powodów podejmowali złe lub nie podejmowali wcale "trudnych "decyzji ekonomicznych mających wpływ na kondycję finansową naszej gminy.
Koszty takiego postępowania musimy teraz ponosic. Burmistrz znalazł się w bardzo trudnej sytuacji ,gdzie w celu naprawy
finansów gminy musi podejmowac w imię interesu publicznego niepopularne decyzje np.oświata. Kto śledzi informacje ,ogląda sesje Rady Miejskiej to rozumie obecną sytuację oraz cele i motywy działań obecnych władz.Dlatego życzę Burmistrzowi siły,odwagi i wytrwałości w podejmowaniu dalszych starań w interesie społecznym ,na rzecz poprawy sytuacji w naszym mieście i gminie.
Cytować
 
 
#3 marta 2011-10-20 17:47
Ha ha może i gmina Ornety cieszy się z projektów , bo w końcu jest to rozwój dla dzieciaczków , ale nie cieszy się z tego , że ma takiego Burmistrza .. Słuchając jego wypowiedzi , nasuwa mi się tyle rzeczy do napisania , ale to i tak nic nie da ..jedyne to by zmienić Burmistrza jak najszybciej .. Burmistrz taki dumny , ale może nich się pochwali również tym jak pozwalniał połowe pracowników , nie tylko z Bażyn , ale jak i z Ornety .Nie ma pieniędzy nawet na staż , a jak ludzie młodzi mają wejść w dorosłe życie , jak nie mają możliwości żadnego rozwoju .Oby kandydatura Pana Burmistrza skończyła się jak najszybciej .Ja ma niego nie głosowałam i jedyne co mnie ratuje , bo gdyby było inaczej pluła bym sobie do dzisiaj w twarz ,ale na następne wybory pójdę by zagłosować na osobę godną zdobycia tytułu Burmistrza .Może kto inny pomyśli o ludziach a nie tylko osobie ..Burmistrz niech teraz pomyśli o tych ludziach co stracili przez niego pracę , jak oni teraz się czują , co mają zrobić !!!!
Cytować
 
 
#2 Piotr 2011-10-09 19:46
Cytuję aneta:
Świetna sprawa z tego rodzaju inwestycją,wielki plus dla Burmistrza aby więcej takich pomysłów.

Chciałbym szybko i zwięźle ad rem. Panie Burmistrzu o cudzych pomysłach i siedzeniu w pracy po godzinach, aby projekt był teraz realizowany Pan już nie wspomniał. Pamięć jest zawodna. Niestety. Cieszy jedynie radość maluchów. Warto było:)
Były pracownik.
Cytować
 
 
#1 aneta 2011-09-29 14:42
Świetna sprawa z tego rodzaju inwestycją,wiel ki plus dla Burmistrza aby więcej takich pomysłów.
Cytować
 

Dodaj komentarz

1. Dodając komentarz na TVORNETA.PL akceptujesz poniższy regulamin.
2. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
3. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii osób komentujących.
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach portalu TVORNETA.PL treści o charakterze reklamowym oraz komentarzy, które zawierają linki do prywatnych stron www.
4. Użytkownik ma prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.
5. Użytkownik nie ma natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.
6. Opinie i uwagi do redakcji TVORNETA.PL należy kierować na adres e-mail przez zakładkę kontakt. Uwagi zamieszczane w komentarzach będą usuwane.
7. W przypadku stwierdzenia przez użytkownika portalu TVORNETA.PL treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etyczne oraz propagujących przemoc i łamanie prawa, osoba zainteresowana może zwrócić się do TVORNETA.PL z prośbą o usunięcie w/w treści.
8. Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO - OŚWIATA

Reklama Krawcowa 01

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Reklama_Widok2