IMIENINY: Barbary Krystiana
niedziela, 04. 12. 2022
Ulti Clocks content

bip11

news401
Ślubowanie klasy I w szkole jest bardzo ważnym wydarzeniem. To okazja do spotkania rodziców i pierwszoklasistów z uczniami klas starszych. Dla pierwszaków to niezapomniana chwila, w której stają się pełnoprawnymi członkami szkolnej rodziny. Rodzice przeżywają moment wzruszenia, gdy widzą swoje dzieci wchodzące w nowy etap życia

. Dla pierwszaków to okazja do zaprezentowania swoich pierwszych umiejętności i zdolności. Kochane pierwszaki cieszymy się,że powiększyła się nam nasza szkolna brać.

Tekst przysięgi uczniów klasy I A:

Przyrzekam być dobrym Polakiem
Dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły
będę uczyć się w szkole
jak kochać ojczyznę
jak dla niej pracować
kiedy dorosnę.
Będę starał się być dobrym kolegą
swym zachowaniem i nauką
sprawiać radość rodzicom i nauczycielom
Ślubuję .

Nagrody Dyrektora

W dniu Święta Edukacji Narodowej życzę nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły, pogody ducha, dużo zdrowia, nadziei, optymizmu, płońcie i tym płomieniem wzniecajcie ogień , życzę jak najmniej trosk , a jak najwięcej radości , życzę wsparcia i akceptacji ze strony rodziców, szacunku i uznania ze strony wychowanków i zadowolenia z każdej chwili bycia nauczycielem. Symbolem uznania , wyrażenia wdzięczności i podziękowania za wkładany trud w pracę z uczniami i dla uczniów niech będą wręczone nagrody dyrektora dla Pani Janiny Krzyżanowskiej, Jolanty Szydłowskiej, Magdaleny Kuć i pana Łukasza Kowalczuka .

Share

Dodaj komentarz

1. Dodając komentarz na TVORNETA.PL akceptujesz poniższy regulamin.
2. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
3. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii osób komentujących.
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach portalu TVORNETA.PL treści o charakterze reklamowym oraz komentarzy, które zawierają linki do prywatnych stron www.
4. Użytkownik ma prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.
5. Użytkownik nie ma natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.
6. Opinie i uwagi do redakcji TVORNETA.PL należy kierować na adres e-mail przez zakładkę kontakt. Uwagi zamieszczane w komentarzach będą usuwane.
7. W przypadku stwierdzenia przez użytkownika portalu TVORNETA.PL treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etyczne oraz propagujących przemoc i łamanie prawa, osoba zainteresowana może zwrócić się do TVORNETA.PL z prośbą o usunięcie w/w treści.
8. Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO - OŚWIATA

Reklama Krawcowa 01

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Reklama_Widok2