IMIENINY: Miroslawa Aleksandra
piątek, 26. 02. 2021
Ulti Clocks content

bip11

Nowy_Dyrektor_MDK_w_Ornecie
W piątkowy wieczór 16 Listopada, dom kultury zaprosił mieszkańców Ornety na bezpłatny koncert-,,Zaduszki Jazzowe”, była to pierwsza impreza zorganizowana pod kierownictwem p. Anny Łebek-Obryckiej nowego Dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Ornecie.

Wykonawców można było obejrzeć w kameralnym warunkach, przy stolikach i kawie. Koncert rozpoczął się od występu sekcji muzycznej wraz z instruktorami, działającej przy domu kultury. Następnie na scenie zaprezentowała się w dwóch utworach sekcja wokalna złożona z dziewcząt, występująca w zespole pod nazwą The Night. Zapowiedzianą gwiazdą wieczoru był Przemek Dyakowski saksofonista, weteran polskiego jazzu. Grę na saksofonie rozpoczął pod koniec lat 50-tych w słynnej Piwnicy pod Baranami w Krakowie. Po przeniesieniu się na Wybrzeże przez wiele lat był związany z Klubem Studentów Wybrzeża Żak w Gdańsku. Współtworzył zespół Rama 111 który w latach 70 - tych przez 10 lat był zespołem Radia Gdańsk.Uczestniczył w wielu znanych imprezach jazzowych między innymi - Jazz Jamboree i Jazz w Filharmonii. Obecnie gra w zespole „Swing Old Stars” legendarnego Jerzego „Dudusia” Matuszkiewicza.W dalszej części materiału filmowego prezentujemy fragmenty występu sekcji muzycznych Miejskiego Domu Kultury i Przemka Dyakowskiego.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Share

Dodaj komentarz

1. Dodając komentarz na TVORNETA.PL akceptujesz poniższy regulamin.
2. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
3. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii osób komentujących.
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach portalu TVORNETA.PL treści o charakterze reklamowym oraz komentarzy, które zawierają linki do prywatnych stron www.
4. Użytkownik ma prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.
5. Użytkownik nie ma natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.
6. Opinie i uwagi do redakcji TVORNETA.PL należy kierować na adres e-mail przez zakładkę kontakt. Uwagi zamieszczane w komentarzach będą usuwane.
7. W przypadku stwierdzenia przez użytkownika portalu TVORNETA.PL treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etyczne oraz propagujących przemoc i łamanie prawa, osoba zainteresowana może zwrócić się do TVORNETA.PL z prośbą o usunięcie w/w treści.
8. Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO - KULTURA

Reklama Krawcowa 01

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Reklama_Widok2