IMIENINY: Miroslawa Aleksandra
piątek, 26. 02. 2021
Ulti Clocks content

bip11

Ewa_Letki_Galeria_Art_Nova_2012
30 Listopada w Galerii Art-Nova w Ornecie odbył się wernisaż prac Ewy Letki, członkini Olsztyńskiego Związku Polskich Artystów Plastyków, absolwentki Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Olsztynie oraz edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych olsztyńskiego Uniwersytetu. Ewa Letki  zajmuje się projektowaniem graficznym, tworzeniem scenografii, patchworków, ilustracji do książek, robieniem  na szydełku lalek, wełniaczków i zwierzaków. Prowadzi warsztaty artterapi. Jak sama mówi, tworzy tak jak czuje. Jej prace opowiadają w sposób dziecięcy o tym, co dzieje się wokół, a ich zadaniem jest rozweselać i wprowadzać w dobry nastrój.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Share

Dodaj komentarz

1. Dodając komentarz na TVORNETA.PL akceptujesz poniższy regulamin.
2. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
3. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii osób komentujących.
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach portalu TVORNETA.PL treści o charakterze reklamowym oraz komentarzy, które zawierają linki do prywatnych stron www.
4. Użytkownik ma prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.
5. Użytkownik nie ma natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.
6. Opinie i uwagi do redakcji TVORNETA.PL należy kierować na adres e-mail przez zakładkę kontakt. Uwagi zamieszczane w komentarzach będą usuwane.
7. W przypadku stwierdzenia przez użytkownika portalu TVORNETA.PL treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etyczne oraz propagujących przemoc i łamanie prawa, osoba zainteresowana może zwrócić się do TVORNETA.PL z prośbą o usunięcie w/w treści.
8. Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO - KULTURA

Reklama Krawcowa 01

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Reklama_Widok2