IMIENINY: Barbary Krystiana
niedziela, 04. 12. 2022
Ulti Clocks content

bip11

Konkurs_Piosenki-LO_2012

7 grudnia w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury odbył się Konkurs Piosenki Szkolnej Liceum Ogólnokształcącego w Ornecie. Konkurs organizowany jest już od kilkudziesięciu lat i należy do tradycji szkoły. W tym roku w myśl  regulaminu oprócz piosenki szkolnej klasy  wykonywały także piosenki karaoke. Młodzież jak zwykle prezentowała swoje umiejętności w pomysłowy i humorystyczny sposób .W relacji z konkursu przedstawiamy szkolne piosenki  wykonywane przez licealistów.

Share

Dodaj komentarz

1. Dodając komentarz na TVORNETA.PL akceptujesz poniższy regulamin.
2. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
3. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii osób komentujących.
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach portalu TVORNETA.PL treści o charakterze reklamowym oraz komentarzy, które zawierają linki do prywatnych stron www.
4. Użytkownik ma prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.
5. Użytkownik nie ma natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.
6. Opinie i uwagi do redakcji TVORNETA.PL należy kierować na adres e-mail przez zakładkę kontakt. Uwagi zamieszczane w komentarzach będą usuwane.
7. W przypadku stwierdzenia przez użytkownika portalu TVORNETA.PL treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etyczne oraz propagujących przemoc i łamanie prawa, osoba zainteresowana może zwrócić się do TVORNETA.PL z prośbą o usunięcie w/w treści.
8. Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO - OŚWIATA

Reklama Krawcowa 01

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Reklama_Widok2