IMIENINY: Przemyslawa Idy
wtorek, 13. 04. 2021
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

Program_Artystyczny_WOSP_2013_cz_2

W Miejskim Domu Kultury w Ornecie od godziny 16.00 do
20.00 odbywały się imprezy kulturalne w ramach
XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Na scenie wystąpiły: Ornecka Orkiestra Dęta, Ornecka Orkiestra Rozrywkowa, Zespół Smokowyje, Zespół The  Night, uczestnicy Warsztatów Terapi Zajęciowych, Zespół Cortez, Szkoła Tańca -  „U Mirka”, Zespół Tańca Nowoczesnego TAIGA, Uniwersytet Trzeciego Wieku, Klub Seniora  „Ornecianie”, Klub Disco Polo, Grupa Teatralna Cento i Chór ze Szkoły Podstawowej Nr 1, zespoły taneczne Gwiazdeczki i Yellow Stars, laureaci konkursu Mini Playback oraz zespół wokalny Szkoły  Podstawowej Nr 4, uczennice z Gimnazjum Nr 2,  tancerz ognia z Teatru „Hokage”.Prezentujemy obszerne fragmenty programu artystycznego  w wykonaniu dzieci , młodzieży i dorosłych  z Ornety.

Share

Dodaj komentarz

1. Dodając komentarz na TVORNETA.PL akceptujesz poniższy regulamin.
2. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
3. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii osób komentujących.
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach portalu TVORNETA.PL treści o charakterze reklamowym oraz komentarzy, które zawierają linki do prywatnych stron www.
4. Użytkownik ma prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.
5. Użytkownik nie ma natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.
6. Opinie i uwagi do redakcji TVORNETA.PL należy kierować na adres e-mail przez zakładkę kontakt. Uwagi zamieszczane w komentarzach będą usuwane.
7. W przypadku stwierdzenia przez użytkownika portalu TVORNETA.PL treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etyczne oraz propagujących przemoc i łamanie prawa, osoba zainteresowana może zwrócić się do TVORNETA.PL z prośbą o usunięcie w/w treści.
8. Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO - KULTURA

Reklama Krawcowa 01

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Reklama_Widok2