IMIENINY: Franciszki Dominiki
wtorek, 09. 03. 2021
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Nowa_Swietlica_w_Opinie

15 lutego 2013 r. nastąpiło uroczyste otwarcie,  po remoncie  nowej świetlicy w Opinie. Świetlica zostala przebudowana i rozbudowana po budynku byłej zlewni mleka. Remont wspólfinansowany był ze środków Unii Europejskiej  w ramach dzialania "Odnowa i rozwój wsi " oraz środków wlasnych gminy Orneta. Dzięki rozbudowie świetlica  wzbogaciła  się o  dużą salę, aneks kuchenny, sanitariaty oraz kotłownię. W przyszłości istnieje możliwość powiększenia  powierzchni  użytkowej świetlicy  o  poddasze. Otwarcie świetlicy jest  z pewnością dużym wydarzeniem dla mieszkańców  wsi Opin,  gdyż powstało  miejsce i  warunki  dla rozwoju życia kulturalnego i społecznego  miejscowego środowiska  a  tym samym integracji  lokalnej społeczności.


JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Share

Komentarze  

 
#2 mieszkaniec 2013-03-05 10:13
:lol:
Cytować
 
 
#1 mieszkaniec 2013-02-27 22:33
szkoda gadac inne świetlice działają lepiej wola lipecka i Henrykowo i tam są potrzebne nowe świetlice tam coś się dzieje
Cytować
 

Dodaj komentarz

1. Dodając komentarz na TVORNETA.PL akceptujesz poniższy regulamin.
2. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
3. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii osób komentujących.
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach portalu TVORNETA.PL treści o charakterze reklamowym oraz komentarzy, które zawierają linki do prywatnych stron www.
4. Użytkownik ma prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.
5. Użytkownik nie ma natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.
6. Opinie i uwagi do redakcji TVORNETA.PL należy kierować na adres e-mail przez zakładkę kontakt. Uwagi zamieszczane w komentarzach będą usuwane.
7. W przypadku stwierdzenia przez użytkownika portalu TVORNETA.PL treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etyczne oraz propagujących przemoc i łamanie prawa, osoba zainteresowana może zwrócić się do TVORNETA.PL z prośbą o usunięcie w/w treści.
8. Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO - KULTURA

Reklama Krawcowa 01

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Reklama_Widok2