IMIENINY: Miroslawa Aleksandra
piątek, 26. 02. 2021
Ulti Clocks content

bip11

Nowe_inicjatywy_MDK_w_Ornecie

W Miejskim Domu Kultury w Ornecie od czasu objęcia stanowiska przez nowego dyrektora można zauważyć powiew świeżych pomysłów. Przykładem nowych inicjatyw jest uruchomienia Teatru Małego Widza, Klubu Młodzieżowego Alternatywa oraz zajęć fire show czyli teatru tańca z ogniem.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Share

Komentarze  

 
#5 Rolnik 2013-05-10 14:37
Majowy weekend w MDK-u to porażka!Kpina, na rowerek to ja z rodziną codziennie mogę pojechać,oczeku ję kultury,a nie wycieczki dla pracowników MDK-u.Zgadzam się z działkowcem i zastanawia mnie,czy następną imprezą zorganizowaną przez nową Panią dyrektor będzie ognisko z pieczonymi ziemniakami we wrześniu :sad:
Cytować
 
 
#4 Działkowiec 2013-05-09 07:51
Zafascynowany nową panią dyrektor MDK to jest burmistrz,który w swoim zachwycie oraz zaślepieniu akceptuje i zatwierdza powtarzany od kilku lat żałosny i beznadziejny a właściwie to żaden program imprez na weekend majowy. Co to jest? pytam się panie burmistrzu. Dom Kultury ,którego zadaniem jest zabezpieczenie czasu
dla ludzi w chwilach wolnych od pracy organizuje sobie wycieczkę rowerową!!!!! Kpina i jeszcze raz kpina z mieszkańców .Jak nie macie pomysłów to zapytajcie się jak to było dawniej w tym czasie, występy dla dzieci ,koncerty dla młodzieży ,zabawy dla dorosłych.Oj cofamy się panie burmistrzu.A pracownikom życzę miłego wypoczynku
po ciężkiej majówkowej pracy i kolejnych interesujących wycieczek krajoznawczych. Ahoj przygodo!!!
P.S
Ja spędziłem ten wolny czas na działce ,ale czegoś mi brakowało!
Cytować
 
 
#3 Marek 2013-04-24 14:55
Brawo Darek,zawsze byłeś wolnym człowiekiem,zna m Ciebie i wiem,że nikt nigdy nie wsadzi Cię do żadnej szuflady,rób swoje,dzięki takim jak Ty to miasto jeszcze żyje.Miło wspominam czasy jak działałeś w MDK-u:klub muzyczny,koncer ty,no i DKF-to były piękne czasy :-)
Cytować
 
 
#2 Admin 2013-04-23 23:01
„Pan TV Orneta '' nikim nie jest zafascynowany. Nowa pani Dyrektor MDK po prostu docenia rolę promocji w przeciwieństwie do poprzedników.„P an TV Orneta '' wcześniej celowo nie był zapraszany na imprezy w MDK, zaproszenia otrzymywał Pan M. Naszkierski. Widać nikomu nie zależało na promocji, a szkoda, może to był błąd. Mimo wszystko ,,Pan TV Orneta” poświęcał swój wolny czas, filmował, montował i prezentował ornecianom na stronie www.tvorneta.pl ważniejsze wydarzenia kulturalne nie otrzymując w zamian nawet słowa dziękuję, a wręcz wyczuwał od niektórych nieprzyjazne nastawienie (hehehe wiadomo dlaczego ). Sytuacja zaczęła się powoli zmieniać w czasie pełnienia funkcji p.o Dyrektora przez panią Agnieszkę.
A czy poprzednicy dużo robili i społeczność ornecka była zadowolona?
Na to pytanie odpowiedź można znaleźć np. na forum nasza-orneta, przytoczę kilka komentarzy dla przypomnienia!

Anonymous - MDK CO ZROBI BY BYŁO LEPIEJ,zmienić dyrektora hehe

Michaś - z niecierpliwości ą wszyscy czekamy na nowego dyrektora MDKu. czas przewietrzyć te stare komunistyczne mury potrzebna jest nowa osoba na tym stanowisku bez kompleksów wiedząca jasno co chce robi

Anonim - Dlaczego nie ma jeszcze dyrektora? Usnąć z nudów idzie w Ornecie.

Anonymous - MDK siedzi jak mysz pod miotłą-po co aktywnością przypominać o swoim istnieniu.Czy się stoi czy się siedzi...Pomysł dla przyszłego Burmistrza: zmiany, zmiany, zmiany. Na początek w kadrach.

Anonim - Za co oni w MDK-u biorą pensję ? Kto jest dyrektorem tego bałaganu ?

Andrzej - To w Ornecie jest dom kultury ???

Paweł - Dom jest ale kultury nie ma :)

Anonymous - Prawda i jeszcze raz prawda , mając pieniądze nie sztuka zaprosić disco polo , ja też mam nadzieje ze zmieni się dyrektor , bo znam opinie ludzi na ten temat i wiem ze chcą żeby był ktoś inny.

Ciekawe jak ornecianie oceniają obecną działalność Domu Kultury pod wodzą nowego dyrektora. Może ktoś się wypowie?
Cytować
 
 
#1 realista 2013-03-06 11:56
Pani Agnieszka i poprzednicy też dużo robili, tylko pan tvorneta nie był taki zafascynowany i nie podkręcał tematu, bo nie czuł korzyści. transakcja łączona! poza tym dziwne, żeby przyszedł nowy dyrektor i spoczął na laurach, trzeba na poczatek się pokazać. sekcje były zawsze, a nawet zostały częściowo obcięte i powstały kluby kosztem starych. pozostało wiele sekcji płatnych - prywatnych- to jaka to zasługa MDK? oceńmy za rok.
Cytować
 

Dodaj komentarz

1. Dodając komentarz na TVORNETA.PL akceptujesz poniższy regulamin.
2. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
3. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii osób komentujących.
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach portalu TVORNETA.PL treści o charakterze reklamowym oraz komentarzy, które zawierają linki do prywatnych stron www.
4. Użytkownik ma prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.
5. Użytkownik nie ma natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.
6. Opinie i uwagi do redakcji TVORNETA.PL należy kierować na adres e-mail przez zakładkę kontakt. Uwagi zamieszczane w komentarzach będą usuwane.
7. W przypadku stwierdzenia przez użytkownika portalu TVORNETA.PL treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etyczne oraz propagujących przemoc i łamanie prawa, osoba zainteresowana może zwrócić się do TVORNETA.PL z prośbą o usunięcie w/w treści.
8. Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO - KULTURA

Reklama Krawcowa 01

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Reklama_Widok2