IMIENINY: Gabriela Anastazji
sobota, 27. 02. 2021
Ulti Clocks content

bip11

Koncert_Charytatywny_Pomnik_JPIIW  Miejskim Domu Kultury w Ornecie 9 marca odbył się drugi z serii koncertów charytatywnych wspierających inicjatywę Społecznego Komitetu Budowy Pomnika Błogosławionego Jana Pawła II w Ornecie. W trakcie koncertu odbyła się licytacja cegiełek, obrazów, haftów i szkiców  przekazanych przez osoby prywatne, uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Ornecie i Środowiskowy Dom Samopomocy w Henrykowie. Całkowita wartość zebranych środków podczas koncertu i licytacji wyniosła 4.545.00 zł. Koncert zakończył się wspólnym odśpiewaniem "Barki",  ulubionego utworu Jana Pawła II.

W Miejskim Domu Kultury w Ornecie 9 marca odbył się drugi z serii koncertów charytatywnych wspierających inicjatywę Społecznego Komitetu Budowy Pomnika Błogosławionego Jana Pawła II w Ornecie.

Publiczność przybyła na koncert zamiast biletów dokonywała zakupu cegiełek o nominale

10 zł, wspierając w ten sposób finansowo inicjatywę budowę pomnika, który ma być wyrazem wdzięczności za pontyfikat Jana Pawła II. W trakcie koncertu odbyła się licytacja cegiełek oraz obrazów, haftów, szkiców przekazanych przez osoby prywatne oraz uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Ornecie i Środowiskowego Domu Samopomocy w Henrykowie.Całkowita wartość zebranych środków podczas koncertu i licytacji wyniosła 4.545.00 zł. Podczas koncertu, który poprowadziły Monika Zajączkowska – Maziuk oraz Urszula Nej charytatywnie wystąpili orneccy artyści:Orkiestra Dęta , Adam Wileńczyc, Łucja Maziuk i Natalia Korczak, Marek Czerniewicz, Mariusz Dyba , Arkadiusz Mikłusz , Przemysław Zubowicz,

Katarzyna Gucajtis oraz sekcja muzyczna i wokalna przy Miejskim Domu Kultury w Ornecie.Koncert zakończył się wspólnym odśpiewaniem Barki , ulubionego utworu Jana Pawła II.

Share

Komentarze  

 
#4 Baśka 2013-04-16 08:38
Nic nie stoi na przeszkodzie jednocześnie budować pomniki i pomagać ludziom (co ja np. robię), a ty zapewne nie robisz ani jednego ani drugiego.I nie sugeruj mi co myślałby Papież, bo nie masz takiego prawa ani inteligencji.
Cytować
 
 
#3 imię nieobowiązkowe 2013-04-03 08:03
tylu ludzi żyje w biedzie, no ale pomnik papieża to przecież ważniejsza inwestycja - już sobie wyobrażam, jak szczęśliwy byłby papież widząc na co wydają pieniądze...
trzeba chyba mieć serce z kamienia, żeby inwestować w kamień, zamiast w ludzi.
Cytować
 
 
#2 As 2013-03-18 14:00
Brawo!Gratuluje artystom i organizatorom tego fantastycznego koncertu.Orneta pokazala swoj potencjal artystyczny, ktory, miejmy nadzieje, zaowocuje pomnikiem najslynniejszeg o Polaka-Papieza Jana Pawla II.Kochani,dzia lajmy dalej razem!
Cytować
 
 
#1 kora 2013-03-17 19:34
Piękny koncert. Gratuluję organizatorom.
Cytować
 

Dodaj komentarz

1. Dodając komentarz na TVORNETA.PL akceptujesz poniższy regulamin.
2. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
3. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii osób komentujących.
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach portalu TVORNETA.PL treści o charakterze reklamowym oraz komentarzy, które zawierają linki do prywatnych stron www.
4. Użytkownik ma prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.
5. Użytkownik nie ma natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.
6. Opinie i uwagi do redakcji TVORNETA.PL należy kierować na adres e-mail przez zakładkę kontakt. Uwagi zamieszczane w komentarzach będą usuwane.
7. W przypadku stwierdzenia przez użytkownika portalu TVORNETA.PL treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etyczne oraz propagujących przemoc i łamanie prawa, osoba zainteresowana może zwrócić się do TVORNETA.PL z prośbą o usunięcie w/w treści.
8. Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO - KULTURA

Reklama Krawcowa 01

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Reklama_Widok2