IMIENINY: Franciszki Dominiki
wtorek, 09. 03. 2021
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

Rekonstrukcja Historyczna Strefa Ekonomiczna 05Od chwili powstania strefy przedsiębiorczości w Ornecie, która następnie  została przekształcona w strefę ekonomiczną, niestety jak dotąd na nie pojawił się żaden inwestor z zewnątrz. Za to 8 października w trzecią rocznicę utworzenia strefy mogliśmy oglądać w tym miejscu rekonstrukcję historyczną bitwy pod Serockiem z września 1944r. Widowisko historyczne prezentowały Grupy Rekonstrukcji Historycznej "Allenstein", "Narew" oraz rekonstruktorzy z Obwodu Kaliningradzkiego.

 

Zapraszamy do komentowania materiałów prezentowanych w TV Orneta. Komentarze są całkowicie anonimowe!!!

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

- Widowisko historyczne

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Share

Komentarze  

 
#19 Do Ryba 2017-10-24 08:40
pijar, pijar, pijar :) ludzie nie wiedzą, że PIS wprowadza zwolnienia i ulgi na wszystkich terenach, więc w Ornecie żadna chwała, ale pijar, pijar, pijar :(
Cytować
 
 
#18 aga 2017-10-22 19:10
Film nr 1
Najlepszy film zrealizowany przez TVorneta !!! :lol:
Brawo !
Cytować
 
 
#17 Guest 2017-10-18 21:45
Motory są głośniejsze ale toru nie zamkną bo tam silne chłopaki i stowarzyszenie mają a fanów aut nie miał kto bronić.
Cytować
 
 
#16 MOTOR-FAN 2017-10-18 11:55
Chyba pani sekretarz mieszkającej nieopodal w niedzielnym odpoczynku ryk silników przeszkadzał :lol: Tylko patrzeć jak niedługo tor motocrossowy zamkną bo też jest w pobliżu :D
Cytować
 
 
#15 Guest 2017-10-18 11:21
Tak licznych zlotów fanów motoryzacji przyjeżdżającyc h do nas z całego województwa na lotnisku już nie ma :sad: Władza ornecka pogoniła ich pod pretekstem zaśmiecania płyty ,nie ustanawiając wcześniej żadnego regulaminu korzystania z lotniska, koszy czy tabliczek informacyjnych. Nie wiedząc nawet kto śmieci a mógł to przecież być każdy z nas gdyż lotnisko było ogólnodostępne. Można to porównać to do takiej sytuacji jakby turyście przebywającemu w naszym mieście, który rzucił papierek na chodniku zakazać wjazdu do Ornety. Brawo orneccy radni za przyklepanie swojemu wodzowi takiej decyzji. Obecnie to tylko zasłużony Dubai Airlines !!! ma
wyłączność na korzystanie z lotniska a straż miejska z polecenia burmistrza ściga biednych fanów i wlepia ludziom mandaty :cry: W planach władzy jest jeszcze postawienie szlabanów by jeszcze skuteczniej ograniczyć dostęp do
tej kolejnej pustej niezagospodarow anej strefy w Ornecie :o

UWAGA TURYSTO! omijaj Ornetę z daleka, bo nie wiesz co może cię spotkać !!!
Cytować
 
 
#14 Adam 2017-10-18 07:55
Tak z rozpędu przydałaby się inscenizacja na lotnisku :jakiś nalot samolotów bojowych :D ,tyle miejsca i niewykorzystane :-| może zamiast spotkań fanów motoryzacji pokazać raz do roku historię :lol:
Cytować
 
 
#13 Gebels 2017-10-16 20:46
Oczywiście ,że plac zabaw. Ten mistrz propagandy przypomnijcie sobie od kiedy bębnił o tym placu zabaw chyba ze dwa lata temu.Jeszcze w fazie pisania projektu który zresztą został napisany nie przez ornecian a firmę zewnętrzną za nasze pieniądze i był odrzucany, dlatego tak długo to trwało. Ludzie byli już zdezorientowani od dawna pytali kiedy wreszcie będzie ten obiecany plac zabaw. Teraz kiedy gmina otrzymała fundusze na inwestycję to nic się nie dzieje, oczywiście ruszy wszystko w przyszłym roku w okresie wyborczym. Podsumujmy od chwili zapowiedzi powstania "mini" placu zabaw do czasu jego realizacji upłynie prawie trzy lata i przez ten długi czas karmieni byliśmy i w przyszłym roku jeszcze będziemy "wielkim" sukcesem gminy,który na tle pozyskiwania środków unijnych przez inne gminy wygląda marnie.
Tak działa technika propagandy władzy a ludzie nieświadomie są w to wkręcani !!!!!
Nie dajmy się omamić!!!
Cytować
 
 
#12 Maria 2017-10-16 10:47
Jestem ciekawa ,co zafunduje nam przed wyborami ? obstawiam ,że będzie to :zagospodarowan e jezioro i plac zabaw co najmniej taki jak w Pasłęku ,a nie jakaś popierdółka :lol:
Cytować
 
 
#11 Gość niedzielny 2017-10-15 12:39
Panie Dariuszu, takiego radnego miastu potrzeba. Ludzie zasługują na prawdę, a taką mogą głosić tylko odważni ludzie, którzy nie dadzą się zastraszyć czy przekupić.
Cytować
 
 
#10 WYBORCA 2017-10-15 10:06
Dlaczego Burmistrz Ornety członek PO nie nosi logo Platformy Obywatelskiej w klapie? Czyżby wstydził się przynależności partyjnej? Sondaże spadają to może lepiej nie afiszować się i udawać niezależnego :D
PS.
Jak PiS wygra wybory samorządowe a ktoś z PO zostanie burmistrzem to nic nie uzyska dla miasta i mieszkańców, będzie tragedia dla całej gminy. Nie dajcie się zwieść "pijarowi".
WYBORCY ! PAMIĘTAJCIE O TYM !
Cytować
 

Dodaj komentarz

1. Dodając komentarz na TVORNETA.PL akceptujesz poniższy regulamin.
2. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
3. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii osób komentujących.
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach portalu TVORNETA.PL treści o charakterze reklamowym oraz komentarzy, które zawierają linki do prywatnych stron www.
4. Użytkownik ma prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.
5. Użytkownik nie ma natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.
6. Opinie i uwagi do redakcji TVORNETA.PL należy kierować na adres e-mail przez zakładkę kontakt. Uwagi zamieszczane w komentarzach będą usuwane.
7. W przypadku stwierdzenia przez użytkownika portalu TVORNETA.PL treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etyczne oraz propagujących przemoc i łamanie prawa, osoba zainteresowana może zwrócić się do TVORNETA.PL z prośbą o usunięcie w/w treści.
8. Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO - WYDARZENIA

Reklama Krawcowa 01

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Reklama_Widok2