IMIENINY: Tomasza Felicyty
niedziela, 07. 03. 2021
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

Komisja wspolna 02.2018 01Siedem lat temu z inicjatywy TV Orneta rozpoczeliśmy filmowanie i upublicznianie na stronie www.tvorneta.pl sesji Rady Miejskiej w Ornecie. Było to wówczas wydarzenie, gdyż nie wszędzie takie relacje z sesji były prowadzone. Mieszkańcy gminy Orneta mieli możliwość przyjrzeć się bliżej pracy  naszego samorządu lokalnego. W tym roku rząd ustawą zobowiązał samorządy lokalne do rejestrowania sesji, dzięki temu w wielu miejscowościach, gdzie do tej pory było to niemożliwe, mieszkańcy będą również mieli możliwośc obserwowania działań własnego samorządu.


Na sesjach Rady Miejskiej podejmowane przez radnych uchwały dla zwykłych obywateli często są anonimowe. Dlatego idziemy krok na przód i w myśl transparentności rozpoczynamy relacjonowanie  wspólnych  posiedzeń komisji Rady Gminy w Ornecie, które odbywają się tuż przed sesją Rady Miejskiej. Z posiedzeń wspólnych komisji dowiecie się Państwo szczegółowo o pracy naszego samorządu np. jakie bieżące tematy są podejmowane, kto i w jakiej sprawie zabiera głos,
jak przebiega dyskusja ,jakie są projekty uchwał, które następnie na sesjach są uchwalane. Dla mieszkańców, którym na sercu leży los naszej gminy oraz interesujących się pracą samorządu przez Nas wybranego, pozyskane informacjebedą niwątpliwie cenną wskazówką w podejmowaniu właściwych decyzji w nadchodzących wyborach samorządowych, których ostateczna data nie jest jeszcze uchwalona
ale na pewno odbędą pod koniec października lub na początku listopada 2018 r. Już teraz apelujemy do mieszkańców gminy Orneta o uczestnictwo w wyborach samorządowych, gdyż im będzie Nas więcej głosowało tym wybór będzie bardziej
właściwy i nie pozwolimy klikom, układowcom, karierowiczom, hochsztaplerom na zawładnięcie władzy w naszej gminie !!!. 

Zapraszamy do komentowania treści zawartych w materiałach filmowych. Komentarze są całkowicie anonimowe!

Wspólne posiedzenie komisji Rady Gminy Orneta dn. 26.02.2018 r.

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Share

Dodaj komentarz

1. Dodając komentarz na TVORNETA.PL akceptujesz poniższy regulamin.
2. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
3. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii osób komentujących.
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach portalu TVORNETA.PL treści o charakterze reklamowym oraz komentarzy, które zawierają linki do prywatnych stron www.
4. Użytkownik ma prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.
5. Użytkownik nie ma natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.
6. Opinie i uwagi do redakcji TVORNETA.PL należy kierować na adres e-mail przez zakładkę kontakt. Uwagi zamieszczane w komentarzach będą usuwane.
7. W przypadku stwierdzenia przez użytkownika portalu TVORNETA.PL treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etyczne oraz propagujących przemoc i łamanie prawa, osoba zainteresowana może zwrócić się do TVORNETA.PL z prośbą o usunięcie w/w treści.
8. Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO - WYDARZENIA

Reklama Krawcowa 01

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Reklama_Widok2