IMIENINY: Tomasza Felicyty
niedziela, 07. 03. 2021
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

Misterium Meki Panskiej 201825 marca w domu kultury  27 osobowa grupa młodzieży z parafii św. Jana Chrzciciela w Ornecie pod kierunkiem ks. Dawida Szczepkowskiego wystawiła po raz piąty  Misterium Męki Pańskiej. W spektaklu ukazane zostały ostatnie dni  życia Jezusa -  Męka,  Śmierć  oraz  Zmartwychwstanie. Poza scenami biblijnymi, pokazane zostały także sceny współczesne poruszające m.in. temat obrony życia, problem alkoholizmu, narkomanii i inne…Widowisko prezentowane przez młodzież ornecką cieszyło się ogromnym zainteresowaniem o czym świadczyła pełna sala widzów. Dla tych, którzy nie mieli okazji obejrzeć spektaklu TV Orneta prezentuje całe przedstawienie. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Share

Dodaj komentarz

1. Dodając komentarz na TVORNETA.PL akceptujesz poniższy regulamin.
2. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
3. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii osób komentujących.
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach portalu TVORNETA.PL treści o charakterze reklamowym oraz komentarzy, które zawierają linki do prywatnych stron www.
4. Użytkownik ma prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.
5. Użytkownik nie ma natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.
6. Opinie i uwagi do redakcji TVORNETA.PL należy kierować na adres e-mail przez zakładkę kontakt. Uwagi zamieszczane w komentarzach będą usuwane.
7. W przypadku stwierdzenia przez użytkownika portalu TVORNETA.PL treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etyczne oraz propagujących przemoc i łamanie prawa, osoba zainteresowana może zwrócić się do TVORNETA.PL z prośbą o usunięcie w/w treści.
8. Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO - WYDARZENIA

Reklama Krawcowa 01

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Reklama_Widok2