IMIENINY: Tomasza Felicyty
niedziela, 07. 03. 2021
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

Pozar Orneta 19 05 201819 maja około godziny drugiej w nocy na ul.Żelaznej w Ornecie, wybuchł pożar w wolnostojącym budynku mieszkalnym przy przystanku PKS w centrum miasta. Pożar był niezwykle groźny, gdyż zagrażał objęciem płomieniami zwartej zabudowy kamieniczek starego miasta znajdujących się w bliskim sąsiedztwie  . Na miejsce zdarzenia przybyło dziewięć wozów strażackich.Na szczęście strażakom udało się szybko opanować niebezpieczną sytuację.Trwa ustalanie przyczyn pożaru.

Jest to już drugi poważny pożar w ciągu ostatnich kilku dni w Ornecie. Poszkodowani w pożarze dn.15 maja zwracają się o pomoc!!!

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Plakat pomoc

Share

Dodaj komentarz

1. Dodając komentarz na TVORNETA.PL akceptujesz poniższy regulamin.
2. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
3. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii osób komentujących.
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach portalu TVORNETA.PL treści o charakterze reklamowym oraz komentarzy, które zawierają linki do prywatnych stron www.
4. Użytkownik ma prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.
5. Użytkownik nie ma natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.
6. Opinie i uwagi do redakcji TVORNETA.PL należy kierować na adres e-mail przez zakładkę kontakt. Uwagi zamieszczane w komentarzach będą usuwane.
7. W przypadku stwierdzenia przez użytkownika portalu TVORNETA.PL treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etyczne oraz propagujących przemoc i łamanie prawa, osoba zainteresowana może zwrócić się do TVORNETA.PL z prośbą o usunięcie w/w treści.
8. Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO - WYDARZENIA

Reklama Krawcowa 01

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Reklama_Widok2