IMIENINY: Tomasza Felicyty
niedziela, 07. 03. 2021
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

Komisja 27 08 201827 sierpnia 2018 r odbyło się przedostatnie w obecnej kadencji Rady wspólne posiedzenie komisji Rady Miejskiej w Ornecie. TV Orneta z własnej inicjatywy i całkowicie społecznie pomimo widocznego niezadowolenia obecnej orneckiej władzy, relacjonowała od początku bieżącego roku wspólne posiedzenia komisji Rady Miejskiej, aby mieszkańcy gminy Orneta bliżej poznali pracę radnych i naszego samorządu lokalnego. Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa nie pójdzie na marne i pomoże mieszkańcom gminy Orneta wyciągnąć wnioski, które pomogą w podjęciu właściwych decyzji w zbliżających się wyborach samorządowych 21 października 2018 r.

Czy obecna ekipa rządząca pozostanie na trzecią kadencję ? . Czy postawimy na nowych radnych i nowego Burmistrza Ornety ?. O tym zadecydujemy 21 października 2018 r. Gorąco namawiamy państwa do uczestnictwa w wyborach, tym bardziej , że będziemy po raz pierwszy wybierać władze, aż na 5 lat !!!. Tylko liczne uczestnictwo w wyborach przyniesie wiarygodne wyniki i przy dużej frekwencji i nie pozwoli klikom, układowcom, karierowiczom, hochsztaplerom na zawładnięcie władzy w Naszej Gminie !!!. 

Masz Głos ! Masz Wybór!

Zapraszamy do komentarzy na naszej stronie. Dane IP wszystkich osób są anonimowe. Rozgłaszanie informacji  o znajomości danych osób komentujących na TV Orneta  są nieprawdziwe i  podlegają karze co przewiduje ustawa o ochronie danych osobowych. Takie postępowanie ma tylko  na celu zastraszenie i zniechęcenie mieszkańców do wyrażania swoich opinii w okresie wyborów samorządowych.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Share

Dodaj komentarz

1. Dodając komentarz na TVORNETA.PL akceptujesz poniższy regulamin.
2. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
3. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii osób komentujących.
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach portalu TVORNETA.PL treści o charakterze reklamowym oraz komentarzy, które zawierają linki do prywatnych stron www.
4. Użytkownik ma prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.
5. Użytkownik nie ma natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.
6. Opinie i uwagi do redakcji TVORNETA.PL należy kierować na adres e-mail przez zakładkę kontakt. Uwagi zamieszczane w komentarzach będą usuwane.
7. W przypadku stwierdzenia przez użytkownika portalu TVORNETA.PL treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etyczne oraz propagujących przemoc i łamanie prawa, osoba zainteresowana może zwrócić się do TVORNETA.PL z prośbą o usunięcie w/w treści.
8. Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO - WYDARZENIA

Reklama Krawcowa 01

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Reklama_Widok2