IMIENINY: Franciszka Ksawerego
piątek, 03. 12. 2021
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

Bezpieczenstwo Publiczne12 lutego na posiedzeniu Komisji Gospodarki, Rolnictwa i Bezpieczeństwa Publicznego Rady Miejskiej w Ornecie, Policja, Straż Miejska i Ochotnicza Straż Pożarna
przedstawiła coroczną informację o stanie bezpieczeństwa publicznego w gminie Orneta.


Rejestracja filmowa przez TV Orneta posiedzenia komisji, odbyła się dzięki prywatnej inicjatywie radnych: Bogdana Kowieszko i Krzysztofa Pasławskiego, którzy chcieli aby większa część społeczeństwa gminy Orneta miała możliwość zapoznania się ze stanem bezpieczeństwa publicznego w naszej gminie.Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z obszernym materiałem filmowym w którym znajduje się informacja o stanie bezpieczeństwa publicznego .Dziękujemy radnym za dobry pomysł szerokiego upublicznienia informacji i zapraszamy mieszkanców do komentarzy, które są całkowicie anonimowe na stronie TV Orneta.

- Informacja Policji o stanie bezpieczeństwa publicznego. - Informacja Straży Miejskiej o stanie bezpieczeństwa publicznego. - Informacja Ochotniczej Straży Pożarnej o stanie bezpieczeństwa publicznego. -

Share

Dodaj komentarz

1. Dodając komentarz na TVORNETA.PL akceptujesz poniższy regulamin.
2. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
3. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii osób komentujących.
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach portalu TVORNETA.PL treści o charakterze reklamowym oraz komentarzy, które zawierają linki do prywatnych stron www.
4. Użytkownik ma prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.
5. Użytkownik nie ma natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.
6. Opinie i uwagi do redakcji TVORNETA.PL należy kierować na adres e-mail przez zakładkę kontakt. Uwagi zamieszczane w komentarzach będą usuwane.
7. W przypadku stwierdzenia przez użytkownika portalu TVORNETA.PL treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etyczne oraz propagujących przemoc i łamanie prawa, osoba zainteresowana może zwrócić się do TVORNETA.PL z prośbą o usunięcie w/w treści.
8. Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO - WYDARZENIA

Reklama Krawcowa 01

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Reklama_Widok2