IMIENINY: Tomasza Felicyty
niedziela, 07. 03. 2021
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2


Warminska Motomajowka Krosno 12 05 2019Po raz jedenasty tradycyjnie w drugą niedzielę maja, fani jednośladów z Warmii, Mazur i Powiśla udali się licznie do Sanktuarium NMP w Krośnie k. Ornety na Warmińską Motomajówkę organizowaną przez Klub Motocyklowy Drager z Ornety. Podczas pielgrzymki proboszcz parafii w krośnie ks. Michał Rosengart odprawił mszę św. w intencji motocyklistów oraz poświęcił pojazdy na szczęśliwy przebieg nowego sezonu motocyklowego. Atrakcją dla widzów była jak zwykle parada motocykli na trasie Orneta-Lubomino-Orneta. Inicjatorem Motomajówek w krośnie jest Śp. ks. Andrzej Krużycki, także motocyklista, były proboszcz i kustosz Sanktuarium NMP w Krośnie.

 

Share

Dodaj komentarz

1. Dodając komentarz na TVORNETA.PL akceptujesz poniższy regulamin.
2. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
3. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii osób komentujących.
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach portalu TVORNETA.PL treści o charakterze reklamowym oraz komentarzy, które zawierają linki do prywatnych stron www.
4. Użytkownik ma prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.
5. Użytkownik nie ma natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.
6. Opinie i uwagi do redakcji TVORNETA.PL należy kierować na adres e-mail przez zakładkę kontakt. Uwagi zamieszczane w komentarzach będą usuwane.
7. W przypadku stwierdzenia przez użytkownika portalu TVORNETA.PL treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etyczne oraz propagujących przemoc i łamanie prawa, osoba zainteresowana może zwrócić się do TVORNETA.PL z prośbą o usunięcie w/w treści.
8. Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO - WYDARZENIA

Reklama Krawcowa 01

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Reklama_Widok2