IMIENINY: Miroslawa Aleksandra
piątek, 26. 02. 2021
Ulti Clocks content

bip11

demokracja 01W wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w Ornecie w okręgu Nr.7 na radnego ponownie został wybrany Bogdan Kowieszko. Demokracja w Ornecie zadziałała !!!. Wola mieszkańców okazała się ważniejsza niż nadinterpretacja przepisów przez radnych pozbawiających kolegę mandatu radnego. W niedzielę 22 września odbędą się kolejne wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w okręgu Nr.1 ( Polna, Dąbrowskiego, Mjr. Henryka Sucharskiego, Akacjowa, Gen.Franciszka Barstcha, Jarzębinowa, Jaśminowa, Klonowa, Leśna, Parkowa, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Zarzeczna).

Mamy nadzieję, że i tym razem demokracja w Ornecie zwycięży, mieszkańcy tego okręgu wykażą odpowiedzialność, będą uczestniczyć w wyborach i zagłosują na wolny, nieskrępowany głos radnego niezależnego, który wniesie dla naszej społeczności nowe wartości i oczekiwane zmiany.

 Lista

Share

Dodaj komentarz

1. Dodając komentarz na TVORNETA.PL akceptujesz poniższy regulamin.
2. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
3. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii osób komentujących.
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach portalu TVORNETA.PL treści o charakterze reklamowym oraz komentarzy, które zawierają linki do prywatnych stron www.
4. Użytkownik ma prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.
5. Użytkownik nie ma natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.
6. Opinie i uwagi do redakcji TVORNETA.PL należy kierować na adres e-mail przez zakładkę kontakt. Uwagi zamieszczane w komentarzach będą usuwane.
7. W przypadku stwierdzenia przez użytkownika portalu TVORNETA.PL treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etyczne oraz propagujących przemoc i łamanie prawa, osoba zainteresowana może zwrócić się do TVORNETA.PL z prośbą o usunięcie w/w treści.
8. Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO - WYDARZENIA

Reklama Krawcowa 01

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Reklama_Widok2