IMIENINY: Tomasza Felicyty
niedziela, 07. 03. 2021
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

Protest Wyborczy decyzja 01Sąd Okręgowy w Olsztynie na rozprawie dn. 28.10.2019 r. przychylił się do wniosku zawartego w proteście wyborczym Dariusza Butkiewicza dokonując oględzin dwóch kart z głosami nieważnym. Po obejrzeniu kart do głosowania Sąd jednomyślnie uznał, że  na jednej z kart do głosowania co najmniej dwie linie przecinają się w obrębie kratki wystarczająco widocznie aby stwierdzić, że jest  to znak znak X i można ten głos zakwalifikować jako głos ważny. Tym samym Sąd uwzględnił protest wyborczy z powodu o naruszenie przepisów dotyczących ustalania wyników głosowania przez Obwodową Komisję Wyborczą Nr.1 w Ornecie i stwierdził nieważność wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej  w okręgu wyborczym Nr.1 w Ornecie przeprowadzonych w dniu 22.09 2019.
Stwierdził wygaśnięcie mandatu Stanisława Taraszkiewicza do Rady Miejskiej w Ornecie i zdecydował przeprowadzenie ponownych wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej w Ornecie w okręgu wyborczym Nr 1  poczynając od czynności ustalenia liczby  głosów ważnych i nieważnych oddanych w głosowaniu w dniu 22.09.2019. Wyrok jest nieprawomocny i przysługuje od niego odwołanie.


Share

Dodaj komentarz

1. Dodając komentarz na TVORNETA.PL akceptujesz poniższy regulamin.
2. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
3. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii osób komentujących.
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach portalu TVORNETA.PL treści o charakterze reklamowym oraz komentarzy, które zawierają linki do prywatnych stron www.
4. Użytkownik ma prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.
5. Użytkownik nie ma natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.
6. Opinie i uwagi do redakcji TVORNETA.PL należy kierować na adres e-mail przez zakładkę kontakt. Uwagi zamieszczane w komentarzach będą usuwane.
7. W przypadku stwierdzenia przez użytkownika portalu TVORNETA.PL treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etyczne oraz propagujących przemoc i łamanie prawa, osoba zainteresowana może zwrócić się do TVORNETA.PL z prośbą o usunięcie w/w treści.
8. Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO - WYDARZENIA

Reklama Krawcowa 01

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Reklama_Widok2