IMIENINY: Marcina Ambrozy
sobota, 07. 12. 2019
Ulti Clocks content

bip11

Wola Lipecka konfliktSołtys i Rada Sołecka Woli Lipeckiej zdegustowana narastającym konfliktem, matactwem wokół sprawy i ingerencją orneckiej władzy w wolę mieszkańców postanowiła szczegółowo przedstawić problem, który przerodził się w konflikt mieszkańców w sprawie planowanej lokalizacji terenu sportowo-rekreacyjnego w Woli Lipeckiej.

 

 

 

Share

Komentarze  

 
#34 Kot 2019-12-04 20:30
A ty zazdrościsz że większość wioski idzie za Sołtysową i że w końcu znalazł się pożądny Sołtys który chcę rozjaśnić wioskę i zadbać aby dzieci mogli spędzać miło dzieciństwo :-) a co do rodziny p.Sołtys to tylko możesz pozazdrościć że ma tak liczną i wspierającą :roll: także trzymam kciuki za panią Sołtys i życzę powodzenia i osiągnięcia celu w realizacji planu :lol:
Cytować
 
 
#33 Roberto 2019-12-02 18:16
Zdaniem burmistrza na działce 457 to lewizna. Więc czy na działce 9/16 ludzie uprawiają ziemię legalnie?Niech może KOWR wypowie się w sprawie.
Cytować
 
 
#32 W. 2019-12-02 14:51
Nikt nie powiedział że w ciągu tygodnia muszą zaaranżować cały ten plac... Nie tylko z soleckich pieniędzy można coś we wsi zrobić są stowarzyszenia, projekty różne fundację i sponsorzy! Tylko wystarczy chcieć trosze się czym zainteresować i poświęcić swój czas żeby coś osiągnąć
Cytować
 
 
#31 Obserwator 2019-12-02 09:51
Jeżeli gmina przejmie tę działkę, którą chce rada sołecka to też trzeba zapłacić za przekształcenie . Czyli nie jest ona za darmo. A z jakich pieniędzy będzie plac jak mają zlikwidować fundusz sołecki.
Cytować
 
 
#30 Admin 2019-12-01 23:40
To tylko insynuacje!!!
Cytować
 
 
#29 śmiech na sali 2019-12-01 23:13
sołtysowa i jej rodzina czyli pół Woli odpisuje tu pod kazda inna nazwa ;-) :lol: :D
Cytować
 
 
#28 Krekol 2019-12-01 21:55
Skoro ziemia jest KOWRU to wgl jaki jest sens konfliktu o działki? Teoretycznie te działki nie istnieją bo to nie ich ziemia, a że praktycznie wygląda to inaczej to niestety nie jest wina tych co chcąc by powstała tam rzecz przydatna dla dzieci i mieszkańców. Więc nie wiem w czym problem. Ktoś kiedyś mógł wziąść pod uwagę że ziemia nie będzie KOWRU bo być może ją by sprzedał i wtedy ludzie ani słowem by się nie odezwali jak by jakiś prywaciarz to przejął. By pogonił wszystkich co zrobili sobie samowolke. A i jeszcze jedno z nagrania wynika, że ten plac naprawdę jest wielki i większą część pokrywają chwasty i wysoka trawa. Więc nie rozumiem dlaczego dla osób przeciwnych zależy na tym by tego nie ruszać. Można wszystko pogodzić tylko trzeba chcieć. Życzę wam osiągnięcia kompromisu.
Cytować
 
 
#27 Miki 2019-12-01 21:39
Czytam i się śmieje najpierw skupili się na terenie działek teraz jak widzą ile ludzi popiera tak dobrą propozycję to atakują Sołtysa i Radę.Wy wiecie czego chcenie ? Oglądałem sesje Radni trochę wycofani nie wiedzą o Co chodźi? Wiedzą Wiedzą ale cóż głową Miasta decyduję.Ale chyba jednak nie bo coś za długo to trwa.Jakby sprawa była tak oczywista dawno by już było po sprawie z dnia na dzień wychodzi coś nowego.Anonimow o atakujecie Sołtysa i Radę no tak ,bo brakuję odwagi by wyjść i powiedzieć to głośno.Popieram działania Rady bo trzeba budować place zabaw boiska itd.by odciągnąć dzieci od komputera tableta i telefonu.
Cytować
 
 
#26 JA 2019-12-01 20:46
Od początku chcieli działki. Jak by nie chcieli to by tam planów nie zrobili na plac na wiatę. Teraz to na wszystkich został bicz ukręcony. Dla tych co maja działki za innymi blokami czy garaże tez ich nie minie ponieść konsekwencje. I dopiero powstanie konflikt jeszcze gorszy. A są ludzie którzy tak samo jak Sołtys czy Rada sołecka nie odpuszczą aby postawić na swoim.
Cytować
 
 
#25 XD 2019-12-01 20:33
Akurat z tymi słupkami do siatki to śmiechawa, bo każdy sobie może grać - tylko trzeba wziąć siatkę i przyciąć trawę. No i mieć piłkę, ale tak samo trzeba mieć czym grać na orlikach - tu nie widzę problemu. Zwyczajnie nie ma komu grać, tak samo było ze słupkiem z obręczą do kosza. Jednakowo z boiskiem - tylko skosić trawę, wziąć piłkę i grać. Jestem pewien, że jak postawią plac zabaw to albo nikt tam nie będzie się bawił, albo to zdemolują tak jak ciągle demolowany był przystanek. Część ludzi na Woli nie potrafią dbać o dobra wspólne, ale można spróbować jeśli tego chcą dzieci. Bo to dzieci powinny mieć w tym wypadku głos, a nie banda dorosłych którzy nie potrafią nawet ze sobą rozmawiać. No i mam nadzieję, że poszanuje się pracę innych ludzi, którzy swoją pracę włożyli w działki, częściowo uprawne
Cytować
 

Dodaj komentarz

1. Dodając komentarz na TVORNETA.PL akceptujesz poniższy regulamin.
2. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
3. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii osób komentujących.
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach portalu TVORNETA.PL treści o charakterze reklamowym oraz komentarzy, które zawierają linki do prywatnych stron www.
4. Użytkownik ma prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.
5. Użytkownik nie ma natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.
6. Opinie i uwagi do redakcji TVORNETA.PL należy kierować na adres e-mail przez zakładkę kontakt. Uwagi zamieszczane w komentarzach będą usuwane.
7. W przypadku stwierdzenia przez użytkownika portalu TVORNETA.PL treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etyczne oraz propagujących przemoc i łamanie prawa, osoba zainteresowana może zwrócić się do TVORNETA.PL z prośbą o usunięcie w/w treści.
8. Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO - WYDARZENIA

Reklama Krawcowa 01

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

Reklama_Widok2