IMIENINY: Gabriela Anastazji
sobota, 27. 02. 2021
Ulti Clocks content

bip11

Wola Lipecka konfliktSołtys i Rada Sołecka Woli Lipeckiej zdegustowana narastającym konfliktem, matactwem wokół sprawy i ingerencją orneckiej władzy w wolę mieszkańców postanowiła szczegółowo przedstawić problem, który przerodził się w konflikt mieszkańców w sprawie planowanej lokalizacji terenu sportowo-rekreacyjnego w Woli Lipeckiej.

 

 

 

Share

Komentarze  

 
#29 Kot 2019-12-04 20:30
A ty zazdrościsz że większość wioski idzie za Sołtysową i że w końcu znalazł się pożądny Sołtys który chcę rozjaśnić wioskę i zadbać aby dzieci mogli spędzać miło dzieciństwo :-) a co do rodziny p.Sołtys to tylko możesz pozazdrościć że ma tak liczną i wspierającą :roll: także trzymam kciuki za panią Sołtys i życzę powodzenia i osiągnięcia celu w realizacji planu :lol:
Cytować
 
 
#28 Roberto 2019-12-02 18:16
Zdaniem burmistrza na działce 457 to lewizna. Więc czy na działce 9/16 ludzie uprawiają ziemię legalnie?Niech może KOWR wypowie się w sprawie.
Cytować
 
 
#27 W. 2019-12-02 14:51
Nikt nie powiedział że w ciągu tygodnia muszą zaaranżować cały ten plac... Nie tylko z soleckich pieniędzy można coś we wsi zrobić są stowarzyszenia, projekty różne fundację i sponsorzy! Tylko wystarczy chcieć trosze się czym zainteresować i poświęcić swój czas żeby coś osiągnąć
Cytować
 
 
#26 Obserwator 2019-12-02 09:51
Jeżeli gmina przejmie tę działkę, którą chce rada sołecka to też trzeba zapłacić za przekształcenie . Czyli nie jest ona za darmo. A z jakich pieniędzy będzie plac jak mają zlikwidować fundusz sołecki.
Cytować
 
 
#25 Admin 2019-12-01 23:40
To tylko insynuacje!!!
Cytować
 
 
#24 XD 2019-12-01 20:33
Akurat z tymi słupkami do siatki to śmiechawa, bo każdy sobie może grać - tylko trzeba wziąć siatkę i przyciąć trawę. No i mieć piłkę, ale tak samo trzeba mieć czym grać na orlikach - tu nie widzę problemu. Zwyczajnie nie ma komu grać, tak samo było ze słupkiem z obręczą do kosza. Jednakowo z boiskiem - tylko skosić trawę, wziąć piłkę i grać. Jestem pewien, że jak postawią plac zabaw to albo nikt tam nie będzie się bawił, albo to zdemolują tak jak ciągle demolowany był przystanek. Część ludzi na Woli nie potrafią dbać o dobra wspólne, ale można spróbować jeśli tego chcą dzieci. Bo to dzieci powinny mieć w tym wypadku głos, a nie banda dorosłych którzy nie potrafią nawet ze sobą rozmawiać. No i mam nadzieję, że poszanuje się pracę innych ludzi, którzy swoją pracę włożyli w działki, częściowo uprawne
Cytować
 
 
#23 Krekol 2019-12-01 20:05
Skoro rada i sołtys zostali wybrani w demokratycznych wyborach przez większość mieszkańców to znaczy że ludzie którzy tam mieszkają muszą im ufać i wierzą że coś dobrego zrobią by ta wieś się rozwijała.Czas pokaże czy dobrze wybrali. Jak to przysłowie mówi "Nie oceniaj książki po okładce"
Cytować
 
 
#22 Xxx 2019-12-01 19:54
Ludzie niektórzy przechodzą sami siebie. Z tego co mi wiadomo to od X czasu nic w Woli Lipeckiej się nie dzieje. I była cisza, spokój, nie było nic robione. Nic się nie działo przez poprzednie kadencję Sołtysów. Aż w końcu ludzie otworzyli oczy że żyją prawie w średniowieczu i nic się wieś nie rozwija to postanowili w końcu coś z tym zrobić. I faktem się stało że została wybrana nowa rada, nowy sołtys, ludzie którzy rozumieją potrzeby w obecnych czasach. Po prostu chcąc rozwinąć tą wieś zaczynając od właśnie wspomnianego placu zabaw dla najmłodszych, żeby nie bawili się na ulicy w adekwatny do tego miejscu koło przystanku autobusowego to właśnie są krytykowani i są rzucane obelgi przez byłych radnych i ich sąsiadów. Moim zdaniem wymyślają kłamstwa że obecna rada chce zabrać działki co z tego co jest na nagraniach to jest nie prawdą. No ale fakt trzeba się ratować by nie było im wstyd że przez tak wiele lat co byli radnymi nic nie powstało i nie zostało zrobione w ich miejscowości. Śmie twierdzić że gdy daj Boże powstanie ten plac zabaw to będą pierwszymi gośćmi na tym placu ze swoimi dziećmi bądź wnukami. Ludzie nie dajcie się. Przegońcie w końcu te czarne chmury nad waszą miejscowością i się nie podajcie. Powodzenia
Cytować
 
 
#21 PanX 2019-12-01 18:32
Trzeba to podkreślić jeszcze raz NIKT NIE CHCIAŁ NA POCZĄTKU TYM LUDZIOM ZABRAĆ TYCH DZIAŁEK gdyby byli normalni to i oni by mieli dalej swoje działki i był by plac zabaw itd. Bo działka jest bardzo duża! Ale oni przecież chcieli pokazać że ich słowo jest najważniejsze bo mają kontakty i dojścia w ratuszu, ale się przeliczyli. I teraz machina ruszyła a oni sami na siebie bicza ukrecili przez swoją zawiść chciwość i zazdrość.
Cytować
 
 
#20 śmiech na sali 2019-12-01 18:09
jaka rada jaki sołtys,jakie wybory mieszkancow jak cala Wola to rodzina S wiadomo ze przeglosuja,mie szkaja 10 lat i sie rzadza a gdzies jest slowo mieszkancow ktorzy mieszkaja tam 50 lat,dzialka na koncu jak najbardziej odpowiednia jest na plac a pan ktory sie wypowiadal sam stwierdzil ze dzieci tam biegaja :lol: :oops: :-*
Cytować
 

Dodaj komentarz

1. Dodając komentarz na TVORNETA.PL akceptujesz poniższy regulamin.
2. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
3. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii osób komentujących.
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach portalu TVORNETA.PL treści o charakterze reklamowym oraz komentarzy, które zawierają linki do prywatnych stron www.
4. Użytkownik ma prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.
5. Użytkownik nie ma natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.
6. Opinie i uwagi do redakcji TVORNETA.PL należy kierować na adres e-mail przez zakładkę kontakt. Uwagi zamieszczane w komentarzach będą usuwane.
7. W przypadku stwierdzenia przez użytkownika portalu TVORNETA.PL treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etyczne oraz propagujących przemoc i łamanie prawa, osoba zainteresowana może zwrócić się do TVORNETA.PL z prośbą o usunięcie w/w treści.
8. Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO - WYDARZENIA

Reklama Krawcowa 01

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Reklama_Widok2