IMIENINY: Katarzyny Boguslawa
środa, 22. 03. 2023
Ulti Clocks content

bip11

Wizjoner 1Mamy wizjonera w Ornecie, który przewidział już cztery ostatnie konkursy na stanowiska pracy w Urzędzie Miejskim w Ornecie. Czy to przypadek ? Zwłaszcza ostatni konkurs ogłoszony 28 stycznia 2020 r. na stanowisko Młodszy Referent d/s windykacji należności podatkowych w Referacie Finansowym budzi największe kontrowersje co uwidaczniają komentarze mieszkańców pod artykułem - „Praca w Urzędzie Miejskim w Ornecie” .

 

 

 

Wizjoner z Ornety przewidział wygranie konkursu przez osobę o inicjałach K.K. Rozstrzygnięcie konkursu trwało wyjątkowo długo, gdyż nabór trwał do 7 lutego a w BIP dopiero 21 lutego 2020 r pojawiła się informacja o wyborze osoby na to stanowisko. Przepowiednia wizjonera sprawdziła się w 100%, gdyż inicjały K.K. zgadzały się z imieniem i nazwiskiem osoby wybranej, która jest bliską rodziną pani sekretarz gminy. Czy mamy tu do czynienia z nepotyzmem ?.

Wybor K.KKomentarz 1

Wikipedia: Nepotyzm (łac. nepos „wnuk, potomek”) – faworyzowanie członków rodziny przy obsadzaniu stanowisk i przydzielaniu godności.

Nepotyzm jest zjawiskiem o charakterze korupcyjnym. Oznacza nadużywanie zajmowanego stanowiska przez daną osobę poprzez protegowanie krewnych, czyli faworyzowanie, które opiera się na pokrewieństwie. Jest więc jednym z przejawów faworytyzmu, który należy rozumieć jako "układ stosunków, w którym grupę osób obdarza się szczególnymi względami”. W przypadku nepotyzmu tą grupą osób są krewni, bowiem wyznacznikiem działań o charakterze nepotyzmu są koneksje rodzinne, które są ważniejsze niż kompetencjealbo wartości danej osoby”.

 

Poprzednie trzy konkursy na stanowiska pracy w Urzędzie Miejskim w Ornecie ogłoszone w grudniu 2019 r. również zostały przewidziane w 100 % przez wizjonera z Ornety, który na dwa tygodnie przed ogłoszeniem wyników podał inicjały osób które zostaną wybrane  A.M. - M.B. - M.K . Artykuł - „Praca w Ornecie” w TV Orneta. Przypadek ?

Dowód: Informacja o wynikach naboru na stanowiska pracy w Urzędzie Miejskim w Ornecie:

Wybor NapiorkowskaWybor BacinskaWybor KirolKomentarz 2

Wszyscy , którzy mają mieszane odczucia po przeczytaniu tego artykułu, mogą mieć realny wpływ na to co się dzieje w naszej gminie, gdyż w demokracji funkcjonuje takie narzędzie jak wybory samorządowe w których możemy wybrać nowe władze samorządowe.

Wizjoner 3Wizjoner 4

 

 

Share

Komentarze  

 
#4 Wizjoner 2020-03-04 23:41
Radny Andrzej Salomonik dostanie nową pracę w spółce miejskiej PWiK Orneta (miejsce zasłużonym władzy) za wierność, milczenie i aktywny udział w prawidłowym działaniu maszynki do głosowania władzy podczas sesji Rady Miejskiej w Ornecie.
Cytować
 
 
#3 Dawna bardziej uczciwa wladza 2020-03-04 17:07
Ten artykuł zawsze będzie wiarygodny , gdyż przedstawia niezbite dowody i konkretne fakty a jeżeli spowoduje zmianę w postępowaniu
aroganckiej obecnej władzy to chwała mu za to!!!
Cytować
 
 
#2 Teb ktory wie 2020-03-02 18:02
Niestety. Po tej publikacji przypadkowwla ofiara zostanie wspomniana juz osoba K. K. Kyora nie dostanie pracy dla utraty wiarygodnosci tego artykulu.
Cytować
 
 
#1 Aneta 2020-03-02 08:37
:oops: :-?
Cytować
 

Dodaj komentarz

1. Dodając komentarz na TVORNETA.PL akceptujesz poniższy regulamin.
2. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
3. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii osób komentujących.
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach portalu TVORNETA.PL treści o charakterze reklamowym oraz komentarzy, które zawierają linki do prywatnych stron www.
4. Użytkownik ma prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.
5. Użytkownik nie ma natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.
6. Opinie i uwagi do redakcji TVORNETA.PL należy kierować na adres e-mail przez zakładkę kontakt. Uwagi zamieszczane w komentarzach będą usuwane.
7. W przypadku stwierdzenia przez użytkownika portalu TVORNETA.PL treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etyczne oraz propagujących przemoc i łamanie prawa, osoba zainteresowana może zwrócić się do TVORNETA.PL z prośbą o usunięcie w/w treści.
8. Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO - WYDARZENIA

Reklama Krawcowa 01

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Reklama_Widok2