IMIENINY: Przemyslawa Idy
wtorek, 13. 04. 2021
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

Zrzut wyboryW niedzielę 15 marca 2020 r. odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Ornecie w okręgu wyborczym Nr. 1 (ul. Polna i okolice) poczynając od czynności ustalenia liczby głosów ważnych i nieważnych oddanych w głosowaniu dn. 22 września 2019 r. Głosy przeliczy powołana w nowym składzie Obwodowa Komisja Wyborcza (bez głosowania mieszkańców).

 Czynności wyborcze odbędą się w związku z postanowieniem Sądu Okręgowego w Olsztynie I Wydział Cywilny z dn. 28 października 2019 r. uwzględniającego protest wyborczy Dariusza Butkiewicza i zarządzeniem nr 42 z dn. 10.02.2020 r. Wojewody Warminsko-Mazurskiego . Po decyzji sądu uznającego głos nieważny za ważny oddany na kandydata na radnego do Rady Miejskiej w Ornecie Dariusza Butkiewicza, przeliczenie głosów i ustalenie wyników wyborów wydaje się tylko formalnością ale niektórym niemogącym pogodzić się z decyzją wyborców oraz sądu marzy się jeszcze podważenie postanowienia sądu podczas przeliczania głosów przez nową Obwodową Komisję Wyborczą. Dla przejrzystości pracy Obwodowej Komisji Wyborczej cały proces przeliczania głosów będzie filmowany przez męża zaufania. Miejska Komisja Wyborcza będzie pracować w tym samym składzie jak w wyborach w dn. 22 września 2019 r.

Uzasadnienie postanowienia Sądu Okręgowego w Olsztynie I Wydział Cywilny uznania głosu nieważnego za ważny.

 

Zrzut Uzasadnienie sadu

 

Skład nowej Obwodowej Komisji Wyborczej:

Zrzut Komisja Obwodow1Zrzut Komisja Obwodow

Zrzut WojewodaZrzut sad

Zrzut Wojewoda 1

Share

Dodaj komentarz

1. Dodając komentarz na TVORNETA.PL akceptujesz poniższy regulamin.
2. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
3. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii osób komentujących.
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach portalu TVORNETA.PL treści o charakterze reklamowym oraz komentarzy, które zawierają linki do prywatnych stron www.
4. Użytkownik ma prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.
5. Użytkownik nie ma natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.
6. Opinie i uwagi do redakcji TVORNETA.PL należy kierować na adres e-mail przez zakładkę kontakt. Uwagi zamieszczane w komentarzach będą usuwane.
7. W przypadku stwierdzenia przez użytkownika portalu TVORNETA.PL treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etyczne oraz propagujących przemoc i łamanie prawa, osoba zainteresowana może zwrócić się do TVORNETA.PL z prośbą o usunięcie w/w treści.
8. Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO - WYDARZENIA

Reklama Krawcowa 01

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Reklama_Widok2