IMIENINY: Wandy Zenona
środa, 23. 06. 2021
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

Orneta Tancerze Wiatru 01W materiale filmowym z 2001 r. można zobaczyć mieszkańców gminy Orneta na targowisku miejskim, uchwyconych w trakcie dokumentacji filmowej programu Tancerze Wiatru.

Projekt realizowany był w Ornecie przez międzynarodową grupą teatralną „New Winds” pod przewodnictwem Iben Nagel Rasmussen. W wyniku wielodniowych prac ze społecznością miasta powstał wspólny spektakl i cykl działań parateatralnych zrealizowanych w przestrzeni miasta i okolicznych wsi. Projekt prowadzony był przez Stowarzyszenie Tratwa z Olsztyna, które do dnia dzisiejszego swoimi pomysłami wzbogaca kulturę naszej gminy. Kontakt i wsółpracę ze stowarzyszeniem nawiązał ówczesny ornecki animator kultury Dariusz Butkiewicz. Działania projektowe, poraz pierwszy tego typu w Ornecie, wzbudziły wówczas niemałą sensację a w prasie ukazał się artykuł -”Wiatr w sennym miasteczku”.

 

Share

Dodaj komentarz

1. Dodając komentarz na TVORNETA.PL akceptujesz poniższy regulamin.
2. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
3. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii osób komentujących.
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach portalu TVORNETA.PL treści o charakterze reklamowym oraz komentarzy, które zawierają linki do prywatnych stron www.
4. Użytkownik ma prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.
5. Użytkownik nie ma natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.
6. Opinie i uwagi do redakcji TVORNETA.PL należy kierować na adres e-mail przez zakładkę kontakt. Uwagi zamieszczane w komentarzach będą usuwane.
7. W przypadku stwierdzenia przez użytkownika portalu TVORNETA.PL treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarne, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etyczne oraz propagujących przemoc i łamanie prawa, osoba zainteresowana może zwrócić się do TVORNETA.PL z prośbą o usunięcie w/w treści.
8. Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież

VIDEO - WYDARZENIA

Reklama Krawcowa 01

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Reklama_Widok2