IMIENINY: Franciszka Ksawerego
piątek, 03. 12. 2021
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

TV Orneta - Wydarzenia

A Morsy0124 października 2021 r. Orneckie Morsy rozpoczęły na jeziorze Mieczowym nowy sezon 2021/22 . Podczas niedzielnej kąpieli temperatura powietrza wynosiła 11 stopni Celsjusza a temperatura wody 9 stopni C. Już na pierwszej kąpieli pojawił się nowy śmiałek kandydat na morsa . Wszystkich chętnych zażywania lodowych kąpieli zapraszamy w każdą niedzielę o godz 15.00.

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

A 1Często spotykamy się z sytuacjami w których pewne niedogodności utrudniają nam życie. A to brak miejsca do zaparkowania samochodu a to źle usytuowane przejście dla pieszych, brak oświetlenia, śmietniki nie w tym miejscu, niekoszone trawniki, nierówne chodniki , wysokie krawężniki , dziurawe drogi itd. W wielu przypadkach takie problemy można rozwiązać w szybki sposób bez wielkich nakładów finansowych wystarczą tylko dobre chęci i otwartość na uwagi mieszkańców.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Promocja marzec-201426 lipca w Ornecie około godz. 16.00  na skrzyżowaniu ulicy 1-go Maja z ulicą Dworcową doszło do groźnego wypadku. W samochód osobowy marki Opel Corsa jadący od strony Lidzbarka Warm. skręcający w ulicę Dworcową
uderzył motocykl jadący od strony miasta. W wyniku zderzenia poszkodowany został motocyklista, który z obrażeniami przetransportowany został do szpitala.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Pozegnanie przedszkola 1Grupa sześciolatków - "Motylki", której wychowawcą przez cztery lata była Pani Agnieszka Lejkowska uroczyscie
 pożegnała Przedszkole Nr.1 w Ornecie.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Więcej artykułów…

Reklama Krawcowa 01

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Reklama_Widok2