IMIENINY: Janusza Konrada
czwartek, 21. 11. 2019
Ulti Clocks content

bip11

TV Orneta - Wydarzenia

Plakat praca

Urząd Miejski w Ornecie – największy pracodawca w naszym miasteczku ogłasza nabór na trzy wolne stanowiska pracy w Urzędzie Miejskim.

- Nabór na stanowisko pracy w Urzędzie Miejskim w Ornecie Młodszy Referent ds. ewidencji i kontroli dochodów budżetowych w Referacie Finansowym

- Nabór na stanowisko pracy w Urzędzie Miejskim w Ornecie Młodszy Referent ds. promocji, turystyki i sportu

- Nabór na stanowisko pracy w Urzędzie Miejskim w Ornecie Młodszy Referent ds. księgowości w Referacie Finansowym

Zainteresowanych zapraszamy poniżej do zapoznania się ze szczegółami naboru. Trzeba spieszyć się , gdyż aplikacje na wszystkie oferty należy składać do 25.11.2019 do godziny 12.00 w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Ornecie.

 

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Plakat Protest2Publikujemy postanowienie i uzasadnienie Sądu Okręgowego w Olsztynie – I Wydział Cywilny w sprawie protestu wyborczego Dariusza Butkiewicza przeciwko ważności wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej w Ornecie ( w okręgu nr 1) przeprowadzonych w dniu 22 września 2019 r.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Morsy 11 2019 0010 listopada na jeziorze Mieczowym, Orneckie Morsy wspólną kąpielą i ogniskiem rozpoczęły nowy sezon 2019/20 zimowych kąpieli. Wszystkich chętnych do zażywania zdrowotnych kąpieli Orneckie Morsy zapraszają w niedzielę o godz 14.00 na jezioro Mieczowe w Ornecie.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

AAAA1 listopada Kościół katolicki obchodzi uroczystość Wszystkich Świętych. Dzień ten kojarzy się dla wielu ze zniczem, z grobem bliskich osób, z cmentarzem, dla innych z wiązanką kwiatów, jeszcze dla innych z modlitwą i pamięcią o tych, którzy odeszli do wieczności. W tym dniu udajemy się z całymi rodzinami na cmentarz i nawiedzamy groby naszych bliskich, przyjaciół, rodziców, krewnych, znajomych, stawiając kwiaty, zapalając znicze. Kościół w tym dniu oddaje cześć tym wszystkim, którzy już weszli do chwały niebieskiej i przypomina nam również prawdę o naszej wspólnocie ze Świętymi, którzy otaczają nas opieką. Wspomnienie Zmarłych obchodzimy 2 listopada i w tradycji polskiej dzień ten jest nazywany Dniem Zadusznym.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Więcej artykułów…

Reklama Krawcowa 01

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3

Serwis ogumienia-prostowanie felg--ok

Perwejnis reklama3

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

Reklama_Widok2