IMIENINY: Przemyslawa Idy
wtorek, 13. 04. 2021
Ulti Clocks content

bip11

Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2

TV Orneta - informacje, wydarzenia, imprezy

Wypadek 27 11 2018 Oeneta LidzbarkW 0427 listopada na drodze wojewódzkiej nr. 513 pomiędzy Ornetą a Lidzbarkiem W. doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Jadący do pracy w Lidzbarku Warmińskim ornecianie, trzej mężczyźni i jedna kobieta, pracownicy starostwa powiatowego ulegli wypadkowi.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Nikiforiada 2018Ponad 200 uczestników z 17 Środowiskowych Domów Samopomocy z terenu województwa warmińsko – mazurskiego pod koniec października w Ornecie świętowało X Jubileuszowe Spotkanie NIKIFORIADA w tym roku odbywające się pod hasłem „Wspomnień czar …”. Organizatorem tej wspanialej imprezy od samego początku jest Środowiskowy Dom Samopomocy w Henrykowie oraz Caritas Archidiecezji Przemysko – Warszawskiej.

 

 

 

 

 

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Swieto Niepodleglosci Przedszkole Nr 1 2018Dzieci z Przedszkola Nr. 1 w Ornecie, również włączyły się w obchody 100-letniej rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości, prezentując 9 listopada w sali Ratusza Miejskiego w Ornecie specjalnie przygotowany na tą okazję montaż słowno-muzyczny.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Koncert Concordia Orneta 20188 listopada w sali sesyjnej Ratusza Miejskiego w Ornecie z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości Polski, przy licznie zebranej widowni odbył się koncert patriotyczno - rozrywkowy w wykonaniu chóru CONCORDIA z Dobrego Miasta. Organizatorem imprezy było Liceum Ogólnoksztalcące w Ornecie.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Morsy Orneta Nowy Sezon 2018 19W sobotę 3 listopada Orneckie Morsy rozpoczęły nowy sezon chłodnych kąpieli. Wszystkich zainteresowanych i chętnych do wspólnej kąpieli morsy zapraszają w soboty o godz 15.00 na jezioro Mieczowe w Ornecie.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Zaduszki 2018Nigdy nie powinniśmy zapominać o zmarłych, jednak listopad to miesiąc szczególnej zadumy nad życiem, jego przemijaniem, nieuniknioną śmiercią. W tym miesiącu otaczamy szczególna pamięcią i modlitwą naszych najbliższych zmarłych, nawiedzając ich groby wracamy często pamięcią do historii ich życia, a jednoczenie sami uświadamiamy sobie jak wielkim darem jest to życie i jakże wielka jest nasza odpowiedzialność za właściwe jego przeżycie. Nabożeństwo z modlitwą za zmarłych odbyło się w niedzielę 4 listopada o godz.20.00 na starym cmentarzu w Ornecie.

Share

VIDEO - WYDARZENIA

Serwis_ogumienia_nowy

Reklama_Widok2